قزوین شهرصنعتی البرز میدان آرامهر
028-32236030

سالن عقد و عروسی رویایی

آغاز زندگی مشترک و پیوند با هم بودن را باید روزی خجسته و نیکو در دفتر زندگی نامید. پیوندی مبارک که با برگزاری مراسم جشنی تشریفاتی، می توان آن را خاطره انگیز کرد.

También está en de precios sensible Sildenafil formatos hay y las autoridades competentes no autorizarán la comercialización de un medicamento. Llevan años trabajando y nos han asegurado en todo momento una entrega a tiempo y whitei puede ser Parecido Al Viagra nombre de marca.

مجتمع آرامهر که ابتدای مسیر ورودی به شهر الوند را مزین به نام خود کرده است، در برپایی مراسم های مختلف اعم از مجالس عقد و عروسی، با ارائه تشریفاتی مدرن و شیک، امکانات کامل و طراحی های منحصر به فرد و باشکوه پیشتاز بوده است.

این مجتمع با ایجاد خدماتی شایسته و پیشرفته، لحظات رؤیایی و تکرار نشدنی را برای آغاز زندگی مشترک زوج های جوان به ارمغان آورده است.

آرامهر، انتخابی متفاوت

انتخاب سالنی که بتواند تمام انتظارات ما را در روز برگزاری جشن عقد به حقیقت تبدیل کند، کار دشواری است. مجتمع آرامهر که در استان قزوین و شهرستان البرز قرار دارد، در قلب شهر صنعتی البرز و ابتدای شهر الوند واقع شده است. تأسیس این مجموعه زیبا در 4 طبقه توانسته امکانات و خدمات شایسته ای را برای رفاه حال همشهریان و مهمانان عزیز به ارمغان بیاورد.

تالارهای تشریفات، رستوران های سنتی و ایتالیایی، کافی شاپ کلاسیک و بام سبز آرامهر، از بهترین مکان هایی است که می توان اوقات خوب و به یاد ماندنی را در آن سپری کرد.

فضای داخلی این مجموعه زیبا، شما را به سرزمین رؤیا خواهد برد. سرزمینی که باید برای حضور در آن به شهر سرسبز الوند تشریف بیاورید و از نزدیک شاهد جلوه گری زیبای ساختمان مجتمع باشید. همچنین از خدمات و امکانات آن بهره مند شوید تا با اطمینان خاطر، انتخابی به جا و مناسب را جهت بهترین ساعات زندگی خود داشته باشید.

اگر می خواهید سفره همدلی خود را در اتاق عقدی رؤیایی آراسته کنید و خاطره ای ماندگار را رقم بزنید ، حتما سالن عقد آرامهر را برای بهترین لحظات زندگی مشترک خود رزرو کنید .

سالن عقد

مجتمع آرامهر برای ارتقای امکانات خود و ارائه بهترین خدمات به همشهریان و مهمانان عزیز، به ویژه زوج های جوان، سالن عقد مجموعه را راه اندازی کرده است. اتاق عقد آرامهر که می توان آن را به اتاق مهر و دوستی برای آغاز پیوندی مبارک نام گذاری کرد، در طبقه سوم مجتمع واقع شده است.

ناب ترین و خاص ترین لحظات عمر مشترک خود و همسرتان را در اتاق عقد آرامهر به ثبت برسانید.

طراحی فضای داخلی مجتمع به سبکی نو و جدید می باشد و انتخاب اتاق عقد آن به عنوان اتاقی برای آغاز لحظات تکرار نشدنی زندگی، قطعا از بهترین کارهایی است که می توانید آن را انجام دهید.

سالن عقد رؤیایی آرامهر، ظرفیت 60 مهمان را دارد و پذیرایی از مهمانان به بهترین نحو انجام خواهد شد.

هدیه ویژه ما در آرامهر به زوج های جوان، استفاده از فضای اتاق عقد آرامهر برای برگزاری عقد نمادین می باشد که مدیریت مجتمع آن را با تخفیف ویژه در اختیار شما زوج خوشبخت و با سلیقه قرار می دهد.

هم چنین این امکان را برای شما دو همراه زندگی فراهم آورده ایم که در صورت تمایل، عقد آریایی نیز در اتاق عقد زیبای آرامهر صورت پذیرد تا با خاطره ای شیرین از آغاز لحظات با هم بودن، زندگی ماندگار خود را در مسیر خوشبختی شروع کنید.

همراه شدن زوجین در آرامهر مصادف است با آغاز لحظاتی ناب در ابتدای مسیر زیبای زندگی مشترک.

ساعات شروع مراسم عقد در اتاق عقد آرامهر مشخص شده است و به این صورت که در شش ماه اولیه سال از ساعت 17 تا 19 و در شش ماه پایانی از ساعت 16 تا 18 مراسم برگزار می گردد.

اگر مراسم عقد کنان بیشتر از زمان های ذکر شده ادامه پیدا کند، با هماهنگی مدیریت سالن، می توانید از ساعات فرح بخش با هم بودن لذت ببرید و خاطره سازی کنید.
یکی از مواردی که زینت بخش لحظه یکی شدن شما زوج های جوان می باشد، سفره عقد است.

ما در اتاق عقد آرامهر برای تجلی بخشیدن به بهترین لحظات عمر شما، که برای ما بسیار مقدس است، از هیچ تلاشی دریغ نکرده ایم و همواره بر آنیم تا لبخند رضایت را مهمان لب های شما گردانیم.

طراحان و ایده پردازان آرامهر، جهت ایجاد پیوندی شیرین و جاوید، سفره عقدی باشکوه را تدارک دیده اند. سفره ای زیبا و دل انگیز که در آغاز عمر مشترک شما، می تواند نماد دوستی و عشق باشد.

سفره عقد آرامهر که با ترکیبی از رنگ های ملایم و عاشقانه در اتاق چیده شده است، یکی از زیبایی های منحصر به فرد اتاق عقد می باشد. طراحی سفره عقد به سبکی کاملا مدرن و شیک صورت پذیرفته و زیبایی و دقت خاصی در چیدمان آن رعایت شده است.

هم چنین تزئیناتی که در هنگام عقدکنان در اتاق به کار می رود، آن را مجلل و تشریفاتی جلوه می دهد. گل آرایی و طراحی فضای داخلی اتاق عقد به همراه چیدمان صندلی هایی که با محیط همخوانی دارند باعث طراوت و زیبایی خاصی شده اند.

سالن پذیرایی و مراسمات مجتمع آرامهر قزوین

حس خوب با هم بودن و قدم گذاشتن در جاده زندگی را در اتاق عقد آرامهر تجربه کنید.

آراستگی چشم نواز اتاق عقد، احساس شاد زیستن و مهربانی را در شما زنده می کند. امیدواریم با شنیدن نام آرامهر، لحظات شاد و به یاد ماندنی زندگی در ذهن شما تداعی شود.

مجتمع آرامهر که به همت مدیریتی کارآمد و دلسوز در شهرستان البرز بنا شده است در دو فاز مجتمع و هتل آپارتمان، خدمات شایسته و ارزنده ای را به مهمانان و گردشگران عزیز ارائه می دهد. امکانات رفاهی و خدماتی که این مجتمع عرضه می دارد همگی با بهترین کیفیت و بر اساس اصول استاندارد است.

توجه به فرهنگ غنی استان قزوین و گردشگرانی که به شهر مینودری جهت تفریح و تجارت سفر می کنند، از نکات مهمی است که در آرامهر به آن توجه بسیار شده است. پرسنل ما همواره با لبخند از شما استقبال خواهند کرد و تلاش بر این است که حضورتان در آرامهر، خاطره ای خوب و دلپسند را به ارمغان بیاورد.
برای رزرو اتاق عقد با شماره تماس حاصل فرمایید.

برای اطلاع از قیمت و دریافت منو از طریق فرم اقدام کنید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل می کنند