برای مشاوره طرح طلایی فرم زیر کامل کنید

نام و نام خانوادگی(ضروری)

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن مجتمع حاصل فرمایید

تالار تشریفات آرامهر قزوین

زوج های جوان برای ثبت خاطره بهترین لحظات زندگی مشترک خود همواره بهترین ها را بر می گزینند. انتخاب تالار و کیفیت خدمات ارائه شده در آن از اولین دغدغه های زوجین برای مراسم عروسی می باشد. خدمات و تشریفاتی که علاوه بر برپایی مراسمی قابل احترام و مجلل، متحمل هزینه های اقتصادی زیادی نشود.

مدیریت مجتمع آرامهر جهت رفاه و آسایش مهمانان خود، پارکینگی با ظرفیت 100 خودرو در کنار مجموعه در نظر گرفته است. تالار مجتمع آرامهر تشریفات ویژه ای برای مراسم ازدواج زوج های جوان تدارک دیده اند. گل آرایی جایگاه ویژه عروس و داماد ، راهروی مخصوص ورود عروس خانم و آقا داماد به داخل سالن، اتاق وی آی پی جهت صرف شام زوجین، ایجاد فضای فرح بخش جهت صرف شام مهمانان و محیطی زیبا برای رقص دو نفره زوج های جوان همگی از تشریفاتی است که مجموعه بزرگ آرامهر برای ثبت اوقاتی به یاد ماندنی برای شما عزیزان فراهم کرده است.

گفتنی است که تمامی این تشریفات با توجه به سلیقه و جیب! مهمانان محترم تدارک دیده می شود. تنوع منوهای غذا و موسیقی که برای مراسم در نظر گرفته شده از دیگر خدمات ویژه ای است که مجتمع آرامهر را نسبت به تالارهای دیگر متمایز کرده است. کیفیت در همه منوها یکسان و تنها تفاوت آنها در مقدار و نوع غذای درخواستی است.

مدیریت مجتمع آرامهر تلاش کرده است محیطی باشکوه، مجلل و تشریفاتی در خور شأن سروران و مهمانان گرانقدر مهیا کند تا لحظاتی پرافتخار و خاطره انگیز از زیباترین شب زندگی به یادگار بماند.

امکانات تالار تشریفات آرامهر قزوین

لابی

اتاق پرو

تالار پذیرایی بانوان

تالار پذیرایی آقایان

پارکینگ
نمازخانه

تصاویر تالار تشریفات آرامهر قزوین