قزوین شهرصنعتی البرز میدان آرامهر
028-32236030

بام‌سبز آرامهر مناسب برای برگزاری جشن تولد دورهمی‌های خانوادگی جلسات صمییمی دورهمی های دوستانه لوکیشن عکاسی

تا0نفر

ظرفیت استفاده از هر آلاچیق

تا0میز

قابل رزرو خصوصی

تا0نفر

ظرفیت و پذیرایی در بام‌سبز

کافی شاپ
لذت‌ نوشیدن همراه با آرامش

کافی شاپ بام سبز آرامهر با ایجاد محیطی آرام و دلنشین این امکان را فراهم آورده تا با سرو انواع نوشیدنی های گرم و سرد، کیک ها، اسموتی و شیک اوقات خوبی برای افراد به یادگار بماند. امروزه صرف غذا یکی از تفریحات اصلی مردم به حساب می آید .
کافی شاپ آرامهر با انواع نوشیدنی های گوارا و دسرهای خوش طعم که هر سلیقه ای را مجذوب خود خواهد کرد نیز پیشنهاد عالی برای حضور در آرامهر است.

رستوران ایتالیایی
همراه با طعم بینظیر

وجود رستوران ایتالیایی در بام سبز آرامهر و تنوع منوی غذایی از جمله انواع پیتزا، گریل ها، پاستا و سوخاری ها باعث شده توجه هر نوع سلیقه ای به رستوران جلب شود.

مکانی متفاوت
برای ثبت لحظات شما

آلاچیق
زیبایی را از طبیعت الهام گرفته ایم

آلاچیق

جشن سالگرد ازدواج
و قرارهای عاشقی

جشن تولد
برای لحظاتی بینظیر

فضای سنتی
سرپوشیده و صمیمی

نظرات
مشتریان

سوالات
متداول

از بام سبز آرامهر میتوان برای مراسم سالگرد ازدواج،جشن عقد،جشن تولد و دورهمی های دوستانه یک قرار به صرف یک نوشیدنی در کافه یک عصرانه و شام از رستوران ایتالیایی واقع در روف گاردن آرامهر استفاده کرد.

از بام سبز مجموعه جهت برپایی مراسم سالگرد ازدواج ، تولد ، مهمانی ها و دورهمی های خانوادگی استفاده می شود.

طبقه چهارم با محیطی متفاوت و هیجان انگیز روبه رو خواهید شد که شرایط مختلفی را برای گذراندن اوقاتی فرحناک فراهم می آورد. فضای سرپوشیده روف گاردن نیز محیطی آرام و دلپذیر را برای یک عصر متفاوت رقم خواهد زد.

برای رزرو تولد بهتره هرچه سریعتر اقدام به رزرو نمایید به دلیل اینکه ترافیک تولد بیش از هر برنامه‌ای در بام سبز آرامهر است و ممکن است فضای خاص مورد نظر شما توسط آرامهری دیگری رزرو و شما نتوانید در تاریخ مورد نظر از فضای مورد نظر بهره‌مند شوید.

رزرو بام سبز

برای رزرو بام سبز میتونید از دکمه ذیل اقدام به تماس کنید