قزوین شهرصنعتی البرز میدان آرامهر
028-32236030

اولین تور تالارگردی در مجتمع بزرگ آرامهر برگزار شد

با مشارکت و همکاری مدیریت مجتمع آرامهر، اولین برنامه تور تالارگردی در استان قزوین به همراه کارگاه تخصصی تکنیک ها و مهارت های بازاریابی و تبلیغات ویژه سالن های زیبایی برگزار شد.

تاثیر تشریفات در مراسمات
تاثیر تشریفات در مراسمات

در این کارگاه آموزشی که مخاطبان هدف آن مدیران سالن های زیبایی در سطح شهرهای قزوین، الوند و محمدیه بودند در دو بخش بازاریابی و تبلیغات برگزار شد. شیرازی؛ مدرس بازاریابی و فروش مجتمع آرامهر در خصوص این حوزه عنوان کرد: ارتباطات و بازاریابی در عصر امروز امری بسیار مهم در حوزه کار تلقی می شود.

وی در ادامه افزود: امروزه بازاریابی به شیوه کلامی بسیار مرسوم است. همچنین تکنیک هایی در زمینه ارتباط با مشتری را بیان کرد و به تحلیل و تفسیر آن پرداخت. شیرازی با تأکید بر این امر که امروزه جهت جلب رضایت مشتریان می بایست روش های جدید ارتباطی را آموخت ابراز داشت: در گذشته افراد صرفأ با تکیه بر دانش خود دست به اشتغال می زدند اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی این کار میسر نخواهد شد مگر با افزایش دانش تخصصی در زمینه ارتباطات و مشتری مداری که مقوله ای مهم در امر مدیریت محسوب می شود.

رجبی؛ مدرس تبلیغات و برندینگ مجتمع آرامهر در این جلسه، اظهار داشت: تبلیغات در بازار کار می تواند امری مهم در زمینه مشتری مداری تلقی شود. بنابراین با پیشرفت علم باید دانش خود را در این خصوص به روز کرد.

موضوعاتی را در زمینه تبلیغات عنوان کرد که این بحث به صورت کارگاهی و با مشارکت مهمانان ادامه یافت. وی همچنین در پایان کارگاه و در بخش تور تالار گردی، تمامی مهمانان و مدیران سالن های زیبایی به طور کامل از تالار آرامهر بازدید کردند.

برگزاری چنین کارگاههایی فرصتی است که مجتمع آرامهر با مدیران سالن های زیبایی که به نوعی شرکای تجاری مجموعه محسوب می شوند مشارکت داشته باشد . مدیریت مجموعه آرامهر معتقد است که ارتباطات و بازاریابی یک پروژه نیست بلکه یک فرآیندی است که در صورت برپایی مجدد چنین کارگاه هایی می تواند نتیجه مطلوب به همراه داشته باشد.

کارگاه تخصصی بازاریابی و تبلیغات که در تالار تشریفات آرامهر مورخه 27 بهمن ماه برگزار شد مورد استقبال مدیران سالن های زیبایی و آرایشگران قرار گرفت.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید