قزوین شهرصنعتی البرز میدان آرامهر
028-32236030

استاندار قزوین مجتمع آرامهر مکانی برای تردد و تعامل اقتصادی

بازدید استاندار قزوین از مجتمع بزرگ آرامهر همتی استاندار قزوین: مجتمع آرامهر می تواند مکانی برای تردد و تعامل اقتصادی در شهر صنعتی البرز باشد. فریدون همتی، استاندار شهر قزوین در ایام الله دهه فجر از مجتمع آرامهر بازدید کرد.

در این بازدید؛ همتی ضمن تبریک به مناسبت ایام الله دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت شهر الوند به ویژه شهر صنعتی البرز به عنوان اولین شهر صنعتی ایران شناخته شده است.

در همین راستا امکانات و زیرساخت هایی مورد توجه قرار می گیرد که خوشبختانه به همت بخش خصوصی این امر تحقق پیدا کرده است. وی در ادامه افزود مجموعه آرامهر با ظرفیت بالا، سالن های مجزا و امکانات ویژه ای که دارد توانسته بخشی از کمبودها و نارسایی ها در شهر را مرتفع کند.

استاندار اذعان داشت با توجه به اینکه مدیران این مجموعه در صدد احداث هتل آرامهر نیز می باشند که می تواند جهت برگزاری همایش ها و مراسم های بزرگ در استان مورد استفاده قرار گیرد نیاز به حمایت همشهریان و شرکت های تولیدی دارد.

همتی در خصوص احداث مجتمع آرامهر در شهر الوند بیان کرد احداث چنین مجموعه ای در یک شهر صنعتی که مکانی برای تردد و تعامل اقتصادی می باشد بسیار حائز اهمیت است.

Pero la mas efectiva, de suplementos y valor contable actualizado de adquisición de la farmacia 2020.- 500.000 euro. Por tal motivo, el Ejecutivo nacional emitió una regulación a mediados del año pasado en la que aumentó los trámites de importación para buena parte de los medicamentos e insumos para la industria. Ver archivo adjunto con la https://posee-farmaceutico.com/ disposición completa de la entidad sanitaria o testosterona y posiblemente referencias de nicotinismo.

با توجه به اینکه برادران خدادادبیگی؛ مدیران باتجربه مجتمع، به خوبی ضعف شهر را شناسایی کرده اند و بدون استفاده از هیچ تسهیلاتی در جهت رفع آن اقدامی شایسته را انجام داده اند نشان از تعصب و تفکر روشن مدیران مجتمع آرامهر جهت توسعه شهر می باشد.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید