قزوین شهرصنعتی البرز میدان آرامهر
028-32236030

جشن روز معلم آموزشگاه زبان اپل در آرامهر خاطره انگیز شد

به مناسبت روز معلم در آرامهر برگزار شد

بزرگداشت مقام والای معلم، یکی از روزهای به یادماندنی در تاریخ تقویم است که هر ساله به مناسبت این روز بزرگ، جشن های مختلفی در سراسر کشور برگزار می شود. آموزشگاه اپل واقع در شهرستان البرز جهت قدرشناسی از دبیران خود، یک دورهمی خاطره انگیز را در مجتمع آرامهر به ثبت رسانید. این مراسم به بهانه مقام والای معلم در روز معلم در رستوران و بام سبز آرامهر برگزار شد و دبیران آموزشگاه از غذاهای خوش طعم و بی نظیر این رستوران زیبا نوش جان کردند.

غذاهای رستوران آرامهر خاص و متفاوت است و طعمی دلپذیر را به مشام می رساند. استفاده از مواد اولیه مرغوب در طبخ غذاها و دستپخت آشپز بین المللی، دو دلیل اصلی در متفاوت بودن طعم غذاهای رستوران است. دبیران آموزشگاه اپل برای ثبت این دورهمی به یاد ماندنی به بام سبز مجتمع نیز رفتند و عکسهای یادگاری خود را در آن محیط دل انگیز به ثبت رسانیدند.

آرامهر که در کارهای فرهنگی پیشگام بوده و اقدامات شایسته ای نیز در این راه انجام داده است، این بار میزبان دبیران آموزشگاه اپل شهر الوند بود. مجتمع آرامهر، نگین شهر صنعتی البرز، امکانات و خدمات ارزشمندی را به قشر فرهنگیان همشهری ارائه می دهد.

آموزشگاه زبان اپل الوند
آموزشگاه زبان اپل الوند
آموزشگاه زبان اپل الوند
آموزشگاه زبان اپل الوند
آموزشگاه زبان اپل الوند
آموزشگاه زبان اپل الوند
مقالات مرتبط
پاسخ دهید