منو رستوران ایرانی آرامهر با قیمت

منو رستوران ایرانی آرامهر قزوین

منو رستوران ایرانی آرامهر قزوین


رستوران سازگار با ذائقه ایرانی آرامهر

  • جهت مشاهده منو رستوران روی نوشته فروشگاه آرامهر کلیک کنید.

فروشگاه آرامهر 

دنبال یک رستوران دنج و آرام با منویی با کیفیت در شهر قزوین می گردید، قطعا رستوران آرامهر می تواند یک انتخاب خوب باشد.

این رستوران یکی از بهترین رستوران های قزوین می باشد. منوی کاملا ایرانی و سازگار با ذائقه ایرانی، محیطی آرام و دنج، کارکنانی بسیار مودب، آرامش منحصر به فردی را برای شما عزیزان فراهم می آورد. می توانید به همراه خانواده یا دوستانتان یک روز رمانتیک و عالی را سپری کنید و یا پدر و مادر عزیزتان را برای یک وعده غذایی عالی مهمان کنید و یا می توانید خستگی یک روز کاری را در کنار همکارانتان به در نمایید. اگر فرزندانتان از شما یه گردش و غذای متفاوت را می خواهند با خانواده ی خود به رستوران آرامهر تشریف بیاورید. قصد سوپرایز کردن یکی از دوستانتان را دارید، زود دست به کار شوید و یک میز رزرو کنید ما تمام موارد لازم را برای گرفتن یک جشن تولد خوب در رستوران را برای شما فراهم می کنیم.

آشپزهای ماهر و حرفه ای آرامهر

برای تهیه یک غذای عالی و لذیذ قطعا به دو مورد اساسی نیاز داریم. یکی مواد اولیه با کیفیت و دومی یک آشپز خبره و ماهر. رستوران آرامهر قزوین از بهترین آشپزهای شهر دعوت به همکاری نموده. آشپز های این رستوران نه تنها در کار خود مهارت بسیاری دارند بلکه به دلیل عشقی که به شغل و خدمت رسانی به مشتریان عزیز دارند بهترین غذاهایی که در عمرتان خورده اید را تهیه می کنند. همه می دانیم که آشپزی یک هنر و عشق است. تنها دست پخت هایی عالی هستند که انرژی عشق را با خود به همراه دارند مثل دست پخت های مادرهایمان….

سرآشپز بین المللی آرامهر قزوین

سرآشپز بین المللی آرامهر قزوین

آشپزخانه بسیار بهداشتی رستوران آرامهر

آشپز خانه ی این رستوران قزوینی مکانی بسیار تمیز و پاکیزه است. قطعا غذایی که پخته می شود باید در سطحی تمیز آماده شود تا کیفیت خوبی داشته باشد و خدایی ناکرده مشتریان عزیز را دچار بیماری یا مسمومیت ننماید. تمامی ظروف، بشقاب ها، قاشق و چنگال ها، لیوان ها با دقت فراوانی شسته و ضدعفونی می شوند. گوشت، سبزیجات و مواد اولیه در یخچال نگه داری شده و قبل از مصرف به خوبی تمیز می شوند. به شما این اطمینان را می دهیم که اصلا نگران غیر سالم بودن غذاها نباشید و با خیال راحت خانواده و فرزندانتان را به رستوران زیبا و نمونه ی آرامهر برای صرف غذا بیاورید.

فضای دنج و راحت رستوران آرامهر

اگر با نامزدتان برای اولین بار قراری گذاشته اید حتما در رستوران آرامهر میز رزرو کنید. فضای رستوران بسیار لوکس، زیبا و آرام بخش است. استفاده از میز و صندلی های مدرن، ظروف چشم نواز و نورپردازی مناسب رستوران محیطی بسیار رمانتیک و آرامش بخشی را فراهم آورده است. قطعا این پیشنهاد برای روز سالگرد ازدواجتان نیز می تواند باشد، شما و همسر محترمتان لایق بهترین ها هستید، منتظر رزرو میزتان هستیم.

غذای رستوران آرامهر قزوین

غذای رستوران آرامهر قزوین

مواد اولیه مرغوب در رستوران آرامهر

در بیشتر غذاهای این رستوران از گوشت تازه و گرم استفاده می شود. متاسفانه به دلیل گران شدن گوشت در چند ماه اخیر رستوران های زیادی از گوشت نامرغوب برای تولید غذا استفاده می کنند که باعث پایین آمدن کیفیت غذا می شود و غذا لذیذی خود را از دست می دهد. اما رستوران آرامهرقزوین هیچ تغییری در انتخاب گوشت خود انجام نداده و با همان کیفیت قبلی و حتی بهتر به کار خود ادامه می دهد. برنج استفاده شده در غذاها برنج درجه یک ایرانی می باشد. این رستوران در دو وعده ناهار و شام همه روزه آماده سرویس دهی می باشد. اگر سوالی راجع به قیمت ها در ذهنتان پیش آمده باید بدانید رستوران آرامهر تمام تلاش خود را می کند تا با مناسب ترین قیمت ها با کیفیت ترین غذا را به مشتریان عزیز ارائه کند.

ما رستوران ارزانی نیستیم ولی بهترین کباب ها را با مناسب ترین قیمت می فروشیم.
تلفن تماس رستوران ایرانی/ ۳۲۲۳۶۰۲۹ / تلفن تماس مجتمع آرامهر / ۳۲۲۳۶۰۳۰

۱ دیدگاه

پاسخی بگذارید