قزوین شهرصنعتی البرز میدان آرامهر
028-32236030

 دیدار مدیرعامل آرامهر با شهردار تاکستان

بنا به درخواست مهندس پیری شهردار تاکستان از مدیرعامل مجتمع آرامهر جهت معرفی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری در تاکستان و بازدید از چند مکان محمد خدادادبیگی بمنظور بررسی فرصت های جدید سرمایه گذاری با ایشان دیدار کرد.

محمد خدادادبیگی مدیرعامل آرامهر به همراه مهندس اصغر خدادادبیگی مدیر اداری مالی این مجموعه با حضور در شهرداری تاکستان، با مهندس محمد پیری شهردار جدید این شهر دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار مهندس محمد خدادادبیکی مدیرعامل آرامهر ضمن‌ تبریک انتصاب مهندس پیری، در سخنانی به ظرفیت های تاکستان در مقوله گردشگری اشاره کرد و گفت: پیشینه تاریخی و جاذبه های گردشگری موجود در تاکستان، می تواند فرصت بسیار خوبی را برای شکوفایی هرچه بیشتر این شهر و شهرستان فراهم آورد.

وی افزود: در صورت جدیت و پیگیری مناسب تیم مدیریت شهری تاکستان در بحث آماده سازی زیرساخت های صنعت گردشگری، سرمایه گذاران کشوری و استانی برای همکاری در این بخش مهم اقتصادی وارد میدان می شوند. مهندس پیری شهردار تاکستان نیز در این جلسه از مجتمع آرامهر به عنوان یکی از مجموعه های پیشرو در سطح استان قزوین نام برد و ابراز امیدواری کرد با تفاهم طرفین، شرایط همکاری دوجانبه در شهر تاکستان مهیا گردد.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید