قزوین شهرصنعتی البرز میدان آرامهر
028-32236030

“آرامهر”را به نگین درخشان صنعت تشریفات و هتلداری استان تبدیل خواهیم کرد.

مهندس خدادادبیگی مدیر مجتمع آرامهر در یک گفتگوی خبری مطرح کرد:

مدیران واحدهای صنعتی می توانند از ظرفیت های بی نظیر مجتمع آرامهر بهره ببرند.

امروز سرسبزترین و یکی از قدیمی ترین شهر صنعتی های ایران به خود می بالد که با همت تنی چند از فرزندان این خطه، مجموعه ای مدرن و شایسته برای پذیرایی از میهمانان داخلی و خارجی برپا گشته و زین پس مدیران و همشهریان ما می توانند با فراغ بال، رویای برگزاری باشکوه مراسمات خود را به حقیقتی دوست داشتنی تبدیل کنند.

به مناسبت اولین سالگرد تاسیس این مجموعه بزرگ و مدرن آرامهر

پای حرف های مهندس خدادادبیگی مدیر این مجتمع نشستیم و سخنان یکی از کارآفرینان برتر استان قزوین در عرصه تشریفات و هتلداری را به رشته تحریر درآوردیم. مهندس خدادادبیگی در این گفتگو اظهار داشت: مجتمع پذیرایی آرامهر با یک معماری بی نظیر، کادر اجرایی متخصص و مجرب و همچنین امکانات و خدماتی به روز فعالیت های خود را در آذر ماه سال 95 کلید زد و خوشبختانه توانست در مدت زمان کوتاهی نگاه ها را به خود جلب کند و فصل نوینی را در صنعت هتلداری رقم بزند.

وی افزود:

تدارک دیدن فضایی ایده آل جهت برپایی جلسات خصوصی مدیران و مسئولان اجرایی و واحدهای مستقر در شهر صنعتی البرز از یکسو و برگزاری بی دغدغه مراسمات عروسی، جشن های عقد و تولد همشهریان عزیز، دو رویکرد اصلی می باشد که از  سوی مدیران مجموعه آرامهر دنبال می شد که خرسندیم امروز اعلام کنیم در این خصوص اقدامات مهمی را در طی این یکسال به اجرا در آورده ایم. مهندس خدادادبیگی در ادامه به قسمت های مختلف این مجموعه زیبا اشاره کرد و گفت: در سالن تشریفات آرامهر، فضایی با دکوری مدرن و زیبا و با در اختیار داشتن گنجایشی با ظرفیت 1000 نفر در دوبخش آقایان و بانوان، این امکان را برای مدیران محترم و شهروندان عزیز فراهم آورده تا جشن های بزرگ خود را در محیطی بی نظیر از هر حیث برگزار نمایند.

وی تصریح کرد:

رستوران در نظر گرفته شده در مجتمع آرامهر با تکیه بر هنر یک سرآشپز بین المللی و با تجربه و همچنین حضور کادری متخصص در امور رستوران داری، به یکی از نقاط قوت این مجموعه مجلل بدل شده و کیفیت فوق العاده و طعم خاص غذاهای ایرانی سرو شده در این رستوران خاطرات خوشی را از آرامهر در اذهان مدیران محترم و مشتریان عزیز به ثبت می رساند.

مهندس خدادادبیگی خاطر نشان کرد:

عدم فعالیت یک مکان مناسب جهت برگزاری جلسات خاص کاری سبب شده بود تا بسیاری از مدیران و مسئولان واحدهای تولیدی و تجاری شهر صنعتی البرز نتوانند به شکلی خاص از میهمانان داخلی و   مجتمع آرامهر نقطه عطفی در بحث پذیرایی از VIP خارجی خود پذیرایی کنند. بی شک راه اندازی اتاق خاص جلسات خصوصی و کاری مدیران و مسئولان محترم بود و این موضوع ثمرات ارزشمندی را برای شهر صنعتی البرز رقم زده و خواهد زد.

گفتگوی خبری مهندس خدادادبیگی مدیر مجتمع آرامهر با رزونامه رایحه مهر
گفتگوی خبری مهندس خدادادبیگی مدیر مجتمع آرامهر با رزونامه رایحه مهر

این کارآفرین برتر حوزه هتلداری تصریح کرد:

برگزاری جشن عقد زوج های جوان در محیطی خاطره انگیز می تواند نقطه عطفی در شروع یک زندگی شیرین باشد. مدیریت مجتمع آرامهر با در نظر گرفتن اتاقی شکیل و زیبا، این فرصت را به زوج های جوان می دهد تا نخستین لحظات زندگی مشترک خود را به یاد ماندنی آغاز کنند.

وی در بخش دیگری از این مصاحبه به راه اندازی قسمت بام سبز (روف گاردن) اشاره کرد و گفت:

ایده راه اندازی محیطی روباز جهت پذیرایی از میهمانان و مشتریان، برای اولین بار در سطح استان قزوین در مجتمع آرامهر عملیاتی شده و این زمینه به وجود آمده تا در فضایی شاعرانه که مزین به انواع گل و گیاه زینتی گردیده، شاهد رقم خوردن لحظاتی پر از آرامش باشیم.

وی همچنین گفت:

توجه به خواست و دغدغه های جوانان با سلایق مختلف هرگز از دید مدیران آرامهر دور نماند و با یک برنامه ریزی هدفمند، زمینه راه اندازی کافی شاپ مجتمع آرامهر در یک فضای بکر پدید آمد. این محیط چشم نواز می تواند شما را به هر آنچه که از یک کافی شاپ خاص انتظار دارید، برساند.

مدیر مجتمع آرامهر، هتل را به عنوان یکی از شاخصه های اصلی توسعه صنعت گردشگری که همواره مورد توجه مدیران فعال در این عرصه بوده است، معرفی کرد و گفت: در طرح توسعه مجتمع آرامهر، بحث چهار طبقه پارکینگ طبقاتی و یک استخر مجهز را مد نظر قرار داده ایم. همچنین در صورتی که مدیران ارشد استان و شهرستان حمایت بیشتری از ما به عمل بیاورند، می توانیم کلنگ احداث هتل مدرن آرامهر را در آینده ای نزدیک به زمین بزنیم و قطع به یقین با آغاز فعالیت این مجموعه مجلل، مدیران و مسئولان واحدهای تولیدی و صنعتی می توانند در نهایت آرامش به فکر پذیرایی از میهمانان خود باشند.

گفتگوی خبری مهندس خدادادبیگی مدیر مجتمع آرامهر با رزونامه رایحه مهر
گفتگوی خبری مهندس خدادادبیگی مدیر مجتمع آرامهر با رزونامه رایحه مهر

مقالات مرتبط
پاسخ دهید