قزوین شهرصنعتی البرز میدان آرامهر
028-32236030

افطاری ماه میهمانی خدا در آرامهر

پک افطاری آرامهر ویژه شرکتها و ارگانها و سازمانها

با توجه به ماه مهمانی خدا، ضیافت افطار در بین شرکت ها و ارگان های مختلف مرسوم است. یک دورهمی دوستانه و سپری کردن ساعاتی فرحناک در کنار دوستان و همکاران. لذا با توجه به موقعیت جغرافیایی آرامهر و پیوند نزدیکی که با شرکت ها و کارخانه های استان قزوین دارد، به همین خاطر از آنها به عنوان شرکای تجاری نیز یاد می شود. از این رو مجتمع آرامهر، در راستای خدمات بهتر به شرکای خود، پک ویژه افطاری با منوهای متنوع را در ماه مبارک رمضان تدارک دیده است.  
  ما به رسم ادب با ارسال نامه خدمت شما؛ مدیران محترم شرکتها، سازمانها، ارگانها و موسسات دولتی و غیر دولتی شما را از این طریق نیز با خدمات و مکان های مختلف آرامهر جهت معرفی بیشتر آشنا می کنیم.

مدیریت محترم شرکت / ضمن قبولی طاعات و عبادات

به استحضار میرساند مجتمع آرامهر در ماه مبارک رمضان، مطابق سال های گذشته جهت ارائه خدمات افطاری منوهای غذایی متنوعی را تدارک دیده است و تمام تلاش ما بر این است تا با ارائه خدمات با کیفیت در فضای مناسب، میزبان خوبی برای شما باشیم. لذا ضمن قبولی طاعات و عبادات شما روزه داران گرامی، طبق رسم دیرینه خود جهت ارائه خدمات بهتر در مراسم افطاری، سبدی از خوردنی های رنگارنگ و متوع را تدارک دیده ایم که به شرح ذیل حضورتان اعلام می نمائیم.

منوهای افطاری آرامهر

انتخاب مواد اولیه مرغوب و طبخ غذاهای سالم و مغذی از دیگر نکات مهمی است که آرامهر آن را در اولویت اهداف کاری خود قرار داده است. از آنجا که آرامهر به سلیقه و ذائقه مهمانان خود احترام می گذارد و با توجه به آن منوهای رستوران و تالار را تدارک می بیند، در همین راستا منوهای افطاری متنوعی را نیز در ماه مبارک رمضان برای روزه داران و مهمانان عزیز فراهم کرده است.

منوی شماره یک:

شامل:چای- خرما- نان- پنیر- سبزی – گوجه – خیار- زولبیا – بامیه – هندوانه مبلغ: ۱۲۰۰۰ تومان

منوی شماره دو :

شامل:چای- خرما- نان- پنیر- سبزی – گوجه –خیار- زولبیا- بامیه- هندوانه و سوپ مخصوص مبلغ: ۲۰۸۰۰ تومان

منوی شماره سه (سلف سرویس ):

شامل: سوپ مخصوص- شامی- آش رشته – کشک بادمجان – میرزا قاسمی- سالاد الویه – سالاد ماکارونی- شله زرد- فرنی- نان- پنیر – سبزی- گوجه- خیار- زولبیا – بامیه – چای- شکر- خرما – هندوانه مبلغ: سلف سرویس به ازای هر نفر ۳۴۰۰۰ تومان

بوفه افطاری در قزوین

مکانهای پیشنهادی ما به شما جهت برگزاری مراسم افطاری // بام سبز

در این فصل از سال که هوا رو به گرمی می رود، می توانید مهمانی افطاری خود را در فضای باز و طبیعت گونه آرامهر برگزار کنید. فضایی آرام بخش و متفاوت که در بام مجتمع واقع شده است. ظرفیت بام سبز در حدود ۶۰ الی ۷۰ مهمان است که برای پذیرایی از روزه داران در ماه رمضان تدارک دیده شده است.

بام سبز قزوین رستوران افطاری در قزوین/رستوران

افطاری در بام سبز آرامهر
افطاری در بام سبز آرامهر
اگر می خواهید مهمانان خود را برای مراسم افطاری به رستورانی نمونه و شیک دعوت کنید، قطعا رستوران آرامهر را به شما پیشنهاد می کنیم. رستورانی زیبا با محیطی دلنشین که تجلی بخش مراسم شما خواهد بود. در صورتی که تعداد مهمان های شما زیاد باشد می توانید به دلیل بالا بودن ظرفیت رستوران، از این مکان برای برگزاری مراسم افطاری بهره مند شوید.

پک افطاری در رستوران آرامهر قزوین / تالار تشریفات

میز افطاری در تالار تشریفات آرامهر
میز افطاری در تالار تشریفات آرامهر
یکی از مکان هایی که در آرامهر پذیرای برگزاری مراسم های مختلفی با ظرفیت های بالا اعم از مهمانی های افطاری است، تالار تشریفات آرامهر می باشد. سبک جدیدی از طراحی و چیدمان در تالار، برای مهمانی های شما محیا خواهد شد. تالار تشریفات آرامهر به دلیل طراحی ویژگی هایی که دارد، مورد استقبال برگزار کنندگان مراسم های گوناگون قرار گرفته است.

پک افطاری در تالار آرامهر قزوین

بدون شک صرفا گفتن و نوشتن در مورد امکانات و خدمات مجتمع آرامهر نمی تواند حق مطلب را ادا کند. در ماه مبارک رمضان، با حضور خود در فضای شیک و مدرن رستوران، تالار و بام سبز آرامهر لحظات خاطره انگیزی را به ثبت برسانید. فاصله ما با شما صرفا یک تماس است: جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۳۲۲۳۶۰۳۰ و ۳۲۲۲۴۵۴۱ (داخلی ۲) تماس حاصل فرمایید. وب سایت:www.aramehrco.com/ اینستاگرام: aramehr_complex@
مقالات مرتبط
پاسخ دهید