قزوین شهرصنعتی البرز میدان آرامهر
028-32236030

 

آرامهر

، گامی نو در مسیر خوشبختی

لبخند رضایت شما همچون رویش گل های بهاری، طراوت و شادی را به ما هدیه می دهد.

مجتمع آرامهر که در ابتدای شهر زیبای الوند و شهر صنعتی البرز واقع شده است، به دلیل ارائه خدمات و امکانات مدرن، مورد استقبال مردمان خوب شهر مینودری قزوین قرار گرفته است. معماری و طراحی مجتمع، عالی و چشم نواز است و دل هر رهگذری را می رباید. تالارهای تشریفات ویژه آقایان و بانوان در آرامهر، به دلیل طراحی خاص و ظرفیت بالایی که دارند برای برگزاری مراسم های بزرگی مانند عروسی، مکانی فاخر و درجه یک است. بهترین شب زندگی خود را به میزبانی آرامهر سپری کنید تا سالها با یادآوری خاطرات آن شب به یاد ماندنی، لبخند مهمان لب های شما باشد. قطعا با انتخاب تالارهای تشریفات آرامهر جهت برگزاری مراسم ازدواج خود، اولین خاطره آغاز زندگی مشترک را در فضایی عاشقانه و متفاوت رقم خواهید زد.

شبی خاطره انگیز در محفلی مجلل

مراسم ازدواج خود را با حضور در مجتمع آرامهر به حقیقتی شیرین بدل کنید.

از آنجا که شب عروسی، یکی از مهم ترین و خاص ترین شب های زندگی هر فردی است، بهتر است با برگزاری آن در تالاری شیک و زیبا، خاطره آن را ماندگار و جاوید کنید. ما در مجتمع آرامهر برای ایجاد اوقاتی فرح بخش در شب عروسی شما و ثبت خاطره شیرین برای مهمانان عزیز، از هیچ تلاشی دریغ نکرده ایم و با ارائه خدماتی با کیفیت به همراه هزینه ای مقرون به صرفه، مراسمی شایسته ای را تدارک دیده ایم. طراحی فضاهای داخلی تالار، بی نظیر و منحصر به فرد است. ترکیب رنگ هایی که در سالن های تشریفات به کار رفته است، چشم نواز و دیدنی است.

، ثبت خاطرات شیرین در

آرامهر

 

با توجه به اینکه ما برای حضور شما در آرامهر ارزش و احترام قائل هستیم، برای برگزاری مراسمی که بهترین یادگاری زندگی مشترکتان خواهد شد، امکانات کامل و خدمات ارزنده ای را ارائه می دهیم. تالارهای تشریفات آرامهر با طراحی ویژه در جایگاه عروس و داماد، منو غذایی متنوع که تفاوت آنها تنها در نوع و مقدار غذاها می باشد و نه در کیفیت مواد اولیه، گروه موسیقی که می توانید مطابق سلیقه خود، آن را از منو برگزینید و جایگاه ویژه رقص عروس خانم و آقا داماد، تنها بخشی از تشریفات تالار برای ایجاد ساعاتی خاطره انگیز در شب عروسی شما می باشد. برای کاستن از دغدغه فکری شما زوج های جوان و مهمانان گرامی، حتی جزئی ترین مسائل نیز برای ما حائز اهمیت است تا همواره با خاطره ای خوش از آرامهر یاد کنید. وجود پارکینگ در تالار و اماکن عمومی برای حفظ امنیت، از اهمیت خاصی برخوردار است. ما برای این امر نیز چاره اندیشیده ایم و پارکینگی با ظرفیت 100 خودرو در کنار مجتمع تعبیه کرده ایم تا با خاطری آسوده از حضور در آرامهر لذت ببرید. سالن های ویژه آقایان و بانوان در دو طبقه مجزا با طراحی زیبا و تم مخصوص به خود، جلوه ای خاص به مجتمع بخشیده است.[/cz_title]