قزوین شهرصنعتی البرز میدان آرامهر
028-32236030

چهارمین کنفرانس ملی توانمند سازی مدیران برگزار شد

چهارمین کنفرانس ملی توانمند سازی مدیران با حضور اساتید برجسته در این حوزه در تهران برگزار شد

حضور مدیران مجتمع بزرگ آرامهرقزوین

در این همایش که در 24 بهمن ماه 97 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار گردیده است، جمعی از مدیران مجتمع بزرگ آرامهر حضور داشتند.

رصتی مناسب برای افزایش سطح علمی افراد فعال در حوزه ذیل

خدادادبیگی؛ مدیریت مجموعه آرامهر، در حاشیه برگزاری این همایش کنفرانس ملی توانمند سازی مدیران بیان کرد: حضور در چنین همایش هایی که اساتید مطرح در زمینه بازاریابی فروش، قانون کار، دیجیتال مارکتینگ و ارتباط با مشتری حضور دارند، فرصتی مناسب برای افزایش سطح علمی افراد فعال در این حوزه می باشد.

 

دانش تخصصی در حوزه بازاریابی سبب پیشرفت تعاملات اقتصادی استان قزوین

وی افزود: موضوعاتی که در کنفرانس توانمند سازی مدیران، از جمله استفاده از ابزارهای صحیح تبلیغاتی، توسعه برندهای ارزش آفرین و بهره مندی از فضای تجارت الکترونیک مطرح شد، زمینه ای مناسب و هموار را برای اشتغال مؤثر مدیران فراهم می آورد وهمچنین با افزایش دانش تخصصی در حوزه بازاریابی ، سبب پیشرفت تعاملات اقتصادی استان می گردد.

گامی تأثیر گذار در اشتغال و کسب و کار مدیران

شیرازی، مدیر بازاریابی مجموعه آرامهر در خصوص این همایش اظهار داشت: حضور اساتیدی همچون پروفسور روستا و دیگر اساتید مطرح در حوزه بازاریابی، گامی تأثیر گذار در اشتغال و کسب و کار مدیران رقم خواهد زد.

وی تصریح کرد: به دلیل حضور سخنرانان برجسته، این دوره از کنفرانس ملی توانمند سازی مدیران، در افزایش سطح دانش و به روز بودن اطلاعات برای افراد شرکت کننده بسیار مفید واقع شده است.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید