قزوین شهرصنعتی البرز میدان آرامهر
028-32236030

عید سعید فطر مبارک

پایان ضیافت سی روزه با حضور در آرامهر 

بخوان به شکرانه توحید ،/ خوان به شکرانه این عید …/ بخوان به پاس سرافرازی در بندگی حضرت حق، /بخوان… (( اَللّهُمَّ اَهْلَ الْکِبرِیآءِ وَ الْعَظَمَهِ، وَ اَهْلَ الْجُودِ وَ الْجَبَرُوتِ ))

پس از یک ماه بندگی، عبادت و سیر و سلوک در راه رسیدن به حق تعالی، با کوله باری از معرفت و ایمان ، عید خود را در آرامهر خاطره انگیز کنید. رستوران های آرامهر در روز عید سعید فطر با منویی از غذاهای خوش طعم و دلپذیر و در فضایی دلنشین، ساعاتی فرح انگیز را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

رستوران آرامهر

رستوران آرامهر قزوین
رستوران آرامهر قزوین

رستوران های مدرن و سنتی آرامهر یکی از بهترین گزینه ها برای داشتن یک روز خاص و ماندگار است. تبسم فطر را با حضور در آرامهر، مزین کنید. پس از یک ماه بندگی خالصانه، اولین وعده ناهار خود را در کنار عزیزانتان در مجتمع آرامهر با محیطی مجلل و شایسته به ثبت برسانید. همان طور که آرامهر در لحظات ناب اذان در این ضیافت سی روزه، با منوهای افطاری و شام از روزه داران پذیرایی کرد، در پایان ماه مهمانی خدا نیز با ارائه امکانات و خدمات متنوع آماده پذیرایی از مهمانان آرامهری می باشد. خدا را شاکریم که امسال نیز به ما اجازه ورود به این مهمانی را داد و دعاهای سحرگاهی مان را عاشقانه شنید و همواره آنچه که صلاح است بر ما مقدر می کند.بام سبز آرامهر نیز با محیطی آرام بخش و نواختن موسیقی دل نواز ، روح را به پرواز در می آورد و شبی به یاد ماندنی را برای شما رقم می زند.عصرهای بهار را در دل طبیعت آرامهری سپری کنید.

پذیرایی در بام سبز آرامهر

روف گاردن قزوین
روف گاردن قزوین

روف گاردن آرامهر، واقع در طبقه چهارم مجتمع ، طبیعتی دل انگیز را در خود جای داده است . با ورود به طبقه چهارم ، سبک چیدمان و طراحی بام سبز ، شما را شگفت زده خواهد کرد . برای اینکه این منظره زیبا را از دست ندهید. به شکرانه اطاعت از عبودیت خالصانه ، روز اول ماه شوال، حلول عید سعید فطر ، نوید بخش آغاز یک سال معنوی پر بار است که باید آن را جشن گرفت.به یمن این روز بزرگ، مجتمع آرامهر در روز عید بزرگ مسلمین ، تدارکات ویژه ای را در نظر گرفته است.

کافی شاپ آرامهر

کافه-آرامهر-قزوین
کافه-آرامهر-قزوین

همچنین کافی شاپ آرامهر با محیطی شیک و زیبا ، با انواع دسر های خوش طعم و رنگارنگ ، لحظات خوشمزه ای را به وجود می آورد . برای تغییر در سبک ذائقه خود و رهایی از مزه های تکراری در آرامهر حضور یابید و خاطره ای خوب را در دفتر زندگی خود ثبت کنید.

الهی ! در این روز مبارک، از تو می خواهیم که ما را در سایه چتر رحمتت قرار دهی و به بهروزی این عید که روز سرافرازی در امتحان تو بود ، مرحمتی بخش تا بار دیگر از عهده امتحان تو برآییم. از تو می‏ خواهیم که به پاداش طاعتمان، ما را از ترفندهای رنگارنگ اهریمن محفوظ بدار. (( دارد به خنده چشم جهان باز می شود یعنی که عید فطر تو آغاز می شود )) حلول عید سعید فطر بر همه مسلمین مبارک باد .

مقالات مرتبط
پاسخ دهید