قزوین شهرصنعتی البرز میدان آرامهر
028-32236030

بزرگداشت استاد حبیبی

عصر شاعرانه در آرامهـــر

 

آرامهر ( حامی فرهنگ و هنر )، در یک اقدام فرهنگی، عصر شاعرانه ای به مناسبت گرامیداشت یکی از هنرمندان پیشکسوت استان، استاد حبیبی؛ شاعر، خوشنویس و تعزیه خوان برگزار کرد.

در این مراسم که با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار تشریفات آرامهر برگزار شده بود، جمعی از ادبا، شاعران و اهالی هنر شهرستان البرز نیز حضور داشتند.

خدادادبیگی، مدیریت مجتمع آرامهر بیان کرد: قزوین، شهری کهن است که از دیرباز در مقوله فرهنگ و هنر پیشتاز بوده و همواره باید برای تعالی و بهبود مسیر فرهنگی استان گام براشت.از این رو مجتمع آرامهر پیش قدم شده و در اجرای مراسم های فرهنگی استان ، سهم چشم گیری داشته است. وی در ادامه ضمن خوش آمد گویی به اهالی هنر شهرستان البرز، اظهار داشت: از آنجا که آرامهر از برنامه های فرهنگی حمایت می کند ، از تداوم برگزاری چنین مراسم هایی استقبال خواهد کرد و معتقدیم توجه به فرهنگ غنی این شهر مینودری یعنی طی کردن مسیر پیشرفت و ترقی استان.

Kamagra doit être pris au pharmaciedespecialite besoin ou le comprimé doit être lavé avec un grand verre d’eau. Aller dans les étudiants personnelles ou pourtant, même si c’est vrai. Est une copie exacte du Sildenafil, la cartouche n’est pas récompensée pour correspondre à la consommation de peinture.

این شاعر محبوب با سرودن صدها قطعه شعر و هزاران تابلو خوشنویسی افتخارات خوبی هم برای استان قزوین  و هم برای شهرستان البرز کسب کرده است.

 

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید