قزوین شهرصنعتی البرز میدان آرامهر
028-32236030

اولین هتل آپارتمان شهر صنعتی البرز افتتاح شد

آرامهر ، میزبان نشست مدیران مراکز اقامتی استان قزوین

شهری که به مدد اماکن تاریخی و مذهبی فراوان و وجود شهرک های صنعتی فعال در آن ، مسافران و گردشگران زیادی را در خود جای می دهد ، باید بستری مناسب جهت میسر نمودن حضور گردشگران به ویژه گردشگران صنعتی را در خود فراهم آورد .

اولین و بزرگترین شهر صنعتی ایران

شهر صنعتی البرز که کارخانه ها و شرکت های تولیدی بسیاری در آن فعالیت می کنند و به عنوان بزرگترین شهر صنعتی ایران شناخته شده است ، نقطه اوج برقراری روابط اقتصادی در سطح استان محسوب می شود . احداث اقامتگاهی با امکانات کامل و شایسته در قزوین از اصلی ترین کارهایی است که نبود آن در شهر صنعتی البرز نقطه ضعف بزرگی برای استان به حساب می آید. نشست مدیران مراکز اقامتی استان قزوین به مناسبت اولین هتل آپارتمان شهر صنعتی البرز ، مورخه 22 اسفند ماه 1396 در اتاق وی آی پی مجتمع آرامهر برگزار شد . هتل آپارتمان آرامهر که فاز دوم از پروژه مجتمع آرامهر می باشد در فلکه دوم شهر صنعتی البرز واقع شده است . هتل آپارتمان در 4 طبقه و 8 سوئیت با امکانات کامل برای مهمانان و گردشگران مهیا شده است.

خدمات و امکاناتی به روز در یکی از بهترین هتل های قزوین

خدمات و امکاناتی که برای هتل در نظر گرفته شده همگی به روز و مطابق با استانداردهای هتلداری و پذیرایی می باشد .تأسیس هتل آپارتمان آرامهر در شهرستان البرز به عنوان اولین مرکز اقامتی در این شهر ، موجب تعالی و رشد تعاملات اقتصادی و جلب رضایت مدیران شرکت ها و صاحبان کارخانه ها می شود . به دلیل موقعیت مکانی این هتل ، قطعا شرکت ها ی فعال در حوزه صنعت در شهر صنعتی البرز و لیا از آن استقبال خواهند کرد.
مقالات مرتبط
پاسخ دهید