دسته‌بندی نشده

گنج نهفته در آرامهر

اخیرا خبرگزاری های محلی و استانی از وقوع یک اتفاق در شهر الوند، خبری را به اطلاع اذهان عمومی رسانده اند. عنوان خبر حاکی از کشف یک گنج پنهان در شهرستان البرز است.
عده کثیری صحت خبر را تأیید و گروه اندکی آن را تکذیب کرده اند. برای پی بردن به صحت و سقم این خبر مهم که دست به دست در بین همشهریان این شهر مینودری در حال گردش است یک تیم عملیاتی خبره و متخصص ، وارد شهرستان البرز و شهر الوند شده اند که به دلیل برخورد با این گنج و بهره بردن از مزایای آن تا کنون بازنگشته اند! و نتایج پژوهش خود را به صورت کتبی ارسال نموده اند .

و اما مشروح نتایج از زبان تیم تحقیقاتی :
به محض ورود به شهر الوند ، در ابتدای شهر، تلاقی چشم ها با معماری ساختمانی باعث شد تا ناخودآگاه ترمز ماشین کشیده شود. چون نزدیک به ظهر بود تصمیم بر آن شد تا به بهانه صرف ناهار به این مجتمع سری بزنیم. استقبال گرم و صمیمی در همان لحظه ابتدایی ورود ، بسیار برای ما جالب بود و حس خوبی را به ما منتقل کرد.

رستوران این ساختمان از محیطی مجلل و شکوهمند برخوردار بود که هر رهگذری را مجذوب خود می کرد.
برخورد پسندیده پرسنل از دیگر نکاتی بود که ما را بر آن داشت تا ساعات بیشتری را در مجتمع سپری کنیم. انتخاب غذا از بین منوی متنوعی که جلوی رویمان قرار داشت کار سختی بود . به هر حال پس از انتخاب غذا و پیش غذا با تشریفاتی شایسته جهت سرو غذا روبه رو شدیم که بسیار چشم نواز بود.

عطر و طعم غذا وصف نشدنی بود و قابل بیان نیست و فقط با تجربه طعم متفاوت آنها در مجتمع، حس ما را خواهید فهمید. بعد از آن سری به طبقات مختلف مجتمع زدیم و از آنجا که یکی از همکاران در پی تشریفاتی عالی برای برگزاری مراسم عروسی خود بود ، به تالارهای تشریفات نیز رفتیم و شکوه و زیبایی آن را از نزدیک نظاره گر بودیم.

تالارهایی که هر یک آراستگی خاص خود را داشت و میز و صندلی هایی که با طراحی سالن همخوانی داشتند، بسیار نمای زیبایی به سالن تشریفات داده بود. با راهنمایی مسئول پذیرش از اتاق عقد واقع در طبقه سوم دیدن کردیم . سالن عقد مجموعه نیز با چیدمانی عالی و بی نظیر نظر همکار گرامی را جلب کرد و همان لحظه با همسر محترم تماس حاصل نمود تا جهت رزرو سالن به مجتمع بیاید.

از آنجا که ما همچنان در مسیر تحقیق و پژوهش در داخل مجموعه سیر می کردیم و به ثبت حقایقی که از نزدیک آن را لمس کرده و شاهد آن بودیم، به اتاق وی آی پی و بام سبز آرامهر نیز رفتیم و از توضیحات مسئول مربوطه جهت تکمیل تحقیقات خود استفاده کردیم. علاوه بر آن با ورود به طبقه چهارم ، گویی وارد بهشتی گمشده شدیم که تاکنون آن را در رؤیا و تصورات خود می پنداشتیم . طراحی بی نظیر و منحصر به فرد در هر طبقه ، جلوه ای خاص به آنها بخشیده بود و از آن چیزی که در خبرها شنیده بودیم فراتر بود. اجرای موسیقی زنده در روزهای آخر هفته در بام سبز ، از دیگر نکات بارزی بود که در دفتر تحقیقاتی ما به صورت ستاره دار ثبت گردید.

نکته دیگری که برای تیم تحقیقاتی ما و قطعا برای همه مردم حائز اهمیت است موقعیت جغرافیایی یک مجموعه است چرا که مسیر رفت و آمد در برگزاری یک مراسم بسیار مهم است. این مجتمع که از همان ابتدای گزارش اعلام کردیم در ورودی شهر الوند واقع شده است و از نظر موقعیت مکانی ، بسیار عالی می باشد. تعبیه پارکینگی با ظرفیت 100 خودرو در کنار مجتمع نیز بسیار مهم جلوه کرد که به عنوان نکته ای کلیدی در دفتر ثبت گزارشات ما نوشته شد.

همچنین پس از بررسی های انجام شده توسط افرادی که با این گنج از نزدیک در ارتباط بودند ، نتایج گسترده ای مشخص شد که حقیقت خبر منتشر شده را صد در صد تأیید می کند.
از آنجا که از قدیم گفته اند : شنیدن کی بود مانند دیدن ، پیشنهاد می کنیم یک روز تعطیل و یا شام دو نفره عاشقانه را در فضایی رمانتیک، صمیمی و دوستانه تجربه کنید .
امکاناتی که در این مجتمع تدارک دیده شده بود ، هر یک به تنهایی همچون گنجی است در درون گنجینه ای به نام

مجتمع آرامهر

مجتمعی که زینت بخش شهر الوند شده است و امکانات و خدمات رفاهی مدرنی را در اختیار مهمانان محترم قرار می دهد.
در پایان لازم است یادآور شوم که با انتشار این خبر در رسانه ها ، گروه اندکی که اخبار واصله را کذب می دانستند با حضور در مجتمع آرامهر ، حرف خود را پس گرفته و از این مجموعه همچون نگینی در شهرستان البرز یاد کردند و از سایر عزیزانی که هنوز از امکانات رفاهی آرامهر استفاده نکرده اند درخواست کردند که اگر می خواهید روزی متفاوت و به یاد ماندنی را در دفتر خاطرات خود به ثبت برسانید حتما و حتما به آرامهر بروید تا از نزدیک صحت صحبت های فوق را با جان و دل درک کنید.

آرامهر، علاوه بر خدمات و امکانات ارزنده ای که به همشهریان محترم ارائه می دهد ، در جذب گردشگران در سطح استان به ویژه گردشگران صنعتی بسیار تأثیر گذار عمل کرده است و به دلیل تمامی موارد فوق که ذکر شد مورد استقبال مدیران شرکت ها و صاحبان صنایع قرار گرفته است.
در سفری کوتاه با ما همراه باشید و از قسمتهای مختلف این مجتمع دیدن فرمایید.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *