دسته‌بندی نشده

چهارمین کنفرانس ملی توانمند سازی مدیران برگزار شد

چهارمین کنفرانس ملی توانمند سازی مدیران با حضور اساتید برجسته در این حوزه در تهران برگزار شد
حضور مدیران مجتمع بزرگ آرامهرقزوین
در این همایش که در 24 بهمن ماه 97 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار گردیده است، جمعی از مدیران مجتمع بزرگ آرامهر حضور داشتند.

رصتی مناسب برای افزایش سطح علمی افراد فعال در حوزه ذیل
خدادادبیگی؛ مدیریت مجموعه آرامهر، در حاشیه برگزاری این همایش کنفرانس ملی توانمند سازی مدیران بیان کرد: حضور در چنین همایش هایی که اساتید مطرح در زمینه بازاریابی فروش، قانون کار، دیجیتال مارکتینگ و ارتباط با مشتری حضور دارند، فرصتی مناسب برای افزایش سطح علمی افراد فعال در این حوزه می باشد.دانش تخصصی در حوزه بازاریابی سبب پیشرفت تعاملات اقتصادی استان قزوین
وی افزود: موضوعاتی که در کنفرانس توانمند سازی مدیران، از جمله استفاده از ابزارهای صحیح تبلیغاتی، توسعه برندهای ارزش آفرین و بهره مندی از فضای تجارت الکترونیک مطرح شد، زمینه ای مناسب و هموار را برای اشتغال مؤثر مدیران فراهم می آورد وهمچنین با افزایش دانش تخصصی در حوزه بازاریابی ، سبب پیشرفت تعاملات اقتصادی استان می گردد.

گامی تأثیر گذار در اشتغال و کسب و کار مدیران
شیرازی، مدیر بازاریابی مجموعه آرامهر در خصوص این همایش اظهار داشت: حضور اساتیدی همچون پروفسور روستا و دیگر اساتید مطرح در حوزه بازاریابی، گامی تأثیر گذار در اشتغال و کسب و کار مدیران رقم خواهد زد.

وی تصریح کرد: به دلیل حضور سخنرانان برجسته، این دوره از کنفرانس ملی توانمند سازی مدیران، در افزایش سطح دانش و به روز بودن اطلاعات برای افراد شرکت کننده بسیار مفید واقع شده است.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *