دسته‌بندی نشده

پیشنهاد ویژه آرامهری برای یک عصر دل انگیز

همیشه انتخاب مکانی برای سپری کردن اوقات فراغت بسیار مشکل است به خصوص برای سخت پسندان که پا به هر جایی نمی گذارند.

مکانی که روحیه ای تازه به ما بخشد و تفاوت را در آنجا احساس کنیم. شاید در سطح شهر تبلیغات بسیاری در این زمینه ببینیم، اما آیا همگی آنها می توانند پاسخگوی نیاز ما باشند و درخواست های ما را اجابت کنند؟!

برای انتخاب بهترین ها باید مکانی زیبا و مجلل را برگزید تا یک عصر به یاد ماندنی برای خود و دوستانمان رقم بزنید. برای تحقق این امر با آرامهر همراه باشید.

عصری خاطره انگیز با حضور در آرامهر

مجتمع آرامهر ، همچون نگینی واقع در شهر الوند ، پیشنهاد ویژه ای برای سپری کردن یک عصر دل انگیز برای شما دارد.

عصری که با حضور در آرامهر، خاطره ای ماندگار و به یاد ماندنی در دفتر خاطرات خود به ثبت خواهید رساند. در آرامهر انتخاب برای شما آزاد است و می توانید با توجه به سلیقه خود از امکانات و خدمات شایسته آرامهر بهره ببرید.

اگر می خواهید یک فضای عاشقانه و رمانتیک را در کنار همسفر زندگی خود تجربه کنید می توانید از اتاق وی آی پی مجموعه واقع در طبقه سوم استفاده نمایید. اتاقی با طراحی زیبا و آینه کاری های بسیار شکیل بر روی سقف که جلوه ای خاص به آن بخشیده است.

فضای بام سبز آرامهر، یک حس بی نظیر را منتقل می کند و انرژی مضاعفی می بخشد. به محض ورود به طبقه چهارم با محیطی متفاوت و هیجان انگیز روبه رو خواهید شد که شرایط مختلفی را برای گذراندن اوقاتی فرحناک فراهم می آورد. فضای سرپوشیده روف گاردن نیز محیطی آرام و دلپذیر را برای یک عصر متفاوت رقم خواهد زد. کافی شاپ آرامهربا انواع نوشیدنی های گوارا و دسرهای خوش طعم که هر سلیقه ای را مجذوب خود خواهد کرد نیز پیشنهاد عالی برای حضور در آرامهر است. فضای سنتی بام سبز ، از ایده های جذاب و مورد استقبال این مجتمع زیبا می باشد.

از آنجا که موسیقی تأثیر به سزایی در روحیه و ایجاد انگیزه ایفا می کند ، در بام سبز آرامهر در روزهای آخر هفته موسیقی زنده اجرا می شود تا حس خوب آن به مهمانان عزیز نیز منتقل شود.

اگر احساس می کنید در زندگی خود از تکرار خسته شده اید و به دنبال تنوع در وعده های غذایی هستید و می خواهید در مکانی متفاوت و خاص حضور پیدا کنید و ساعاتی را در آرامش سپری کنید و یا با دوستانتان در یک عصر دل انگیز ، عصرانه ای دلپذیر سرو کنید و آن را خاطره ساز کنید ، به آرامهر تشریف بیاورید ، چرا که ما یک میزبانی تضمین شده را با حضور گرم شما برگزار خواهیم کرد.
بدون شک حضور پر مهر شما همشهریان و مهمانان عزیز در مجتمع آرامهــر ، باعث افتخار ماست .
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.