دسته‌بندی نشده

پشت صحنه رستوران آرامهر

اولین نفری باشید که راز پشت صحنه رستوران آرامهر را می داند!
چه مواردی با ورود به یک رستوران توجه شما را جلب می کند؟
استان قزوین به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص، در مسیر شهرهای بزرگی واقع شده است . از این جهت رستوران ها و سالن های غذاخوری متعددی را می توان در این شهر مینودری یافت.

امروزه انتخاب رستوران خوب و مجلل به دلیل تعداد بی شمار آنها در سطح شهر کار دشواری است. بی شک توجه به فضای رستوران و کیفیت غذا از موارد مهمی است که به آن توجه می شود. اما…

اما نکته مهمی که در بدو ورود به یک رستوران با آن مواجه می شوید، نظافت محیط است. رعایت بهداشت و پاکیزگی در رستوران بیش از کیفیت غذا مورد توجه قرار می گیرد.
حضور در یک محیط ، به خصوص جهت صرف غذا که اصول بهداشتی در آن رعایت شده است، احساس اطمینان خاطر و اعتماد را در مهمانان تشدید می کند.
بنابراین برای عملکرد بهتر رستوران، لازم است قلب تپنده آن ! مورد توجه قرار گیرد تا تضمینی برای فعالیت صحیح و موفق در آن مجموعه فراهم شود.

آشپزخانه ، به نوعی پشت صحنه رستوران محسوب می شود. پشت صحنه ای که در آن افراد زیادی برای صرف یک وعده غذایی دلپذیر برای شما عزیزان ساعت ها تلاش می کنند تا غذا به نحو احسن روی میز سرو شود.

آشپزخانه رستوران آرامهر ، با طراحی بی نظیر و سبکی جدید در معماری با رعایت کامل اصول بهداشتی ، توانسته است تجربه ای از آرامش را برای مهمانان فراهم آورد. استفاده از ظروف مدرن و تمیز، پرسنلی با لباس های منظم و یکدست و رعایت اصول حرفه ای در آشپزی ، نشان از مدیریتی آگاه و هوشمندانه است که در رستوران آرامهر الوند به وضوح دیده می شود.

یکی از ویژگی های مهم آرامهر، امکان بازدید مهمانان از قلب رستوران است. این اقدام که از سوی مدیریت مجتمع صورت پذیرفته، این امکان را برای مهمانانی که تمایل به بازدید از فضای داخلی آشپزخانه و بخش سرو غذا را دارند فراهم کرده است.

امر بازدید از آشپزخانه که مورد استقبال مهمانان قرار گرفته است ، سعی در این دارد که آسودگی خاطر را در بین شما عزیزان ایجاد کند.
رستوران آرامهر با امکاناتی به روز و شیوه پخت که تلفیقی است از دنیای آشپزی مدرن و سنتی و استفاده از مواد اولیه با کیفیت ، ساعاتی به یاد ماندنی و فرح انگیز را از صرف یک وعده غذایی در کنار عزیزانتان برای شما رقم خواهد زد.

هم اکنون تور مجازی پشت صحنه رستوران را از دست ندهید و با ما در سفری کوتاه به مرکز فرماندهی رستوران همراه باشید.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.