قزوین شهرصنعتی البرز میدان آرامهر
028-32236030

همایش تقدیر از پرسنل آرامهر و معرفی مدیر داخلی

بهار 98، تالار تشریفات آرامهر، میزبان پرسنل خود بود

مدیران ارشد مجتمع آرامهر جهت تبریک به مناسبت آغاز سال نو و قدم گذاشتن در بهار زندگی و همچنین معرفی خانم دباغیان به عنوان مدیر داخلی مجتمع، همایشی را در تالار تشریفات آرامهر برگزار کردند.

در این همایش که در یک عصر بهاری برگزار شده بود کلیه همکاران آرامهر اعم از همکاران بخش های اداری،رستوران، تالار، بام سبز و هتل آپارتمان حضور داشتند. آقای خدادادبیگی، مدیر عامل مجتمع، ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید و آرزوی موفقیت روزافزون برای همه همکاران عزیز، اظهار داشت: رسیدن به موفقیت و طی کردن پله های ترقی نیازمند همکاری و تلاش شبانه روزی است که به حمدالله این امر در مجتمع آرامهر به وضوح دیده می شود.

وی در ادامه گفت: همکاران ما در حوزه های مختلف، همگی کارآزموده و مجرب هستند و با علاقه به انجام امور می پردازند و ما قدردان زحمات آنها هستیم.

مدیر عامل آرامهر در ادامه سخنرانی، جهت معرفی مدیر داخلی مجتمع عنوان کرد: از آنجایی که برای رسیدن به موفقیت و همچنین برقراری ارتباط صمیمانه با پرسنل، باید کارها را تقسیم بندی کرد، اعضای هیئت مدیره آرامهر طی جلسه ای که با همین عنوان برگزار شده بود تصمیم گرفتند مدیر داخلی مجتمع را معرفی کنند.

آقای خدادادبیگی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بی شائبه خانم دباغیان، ایشان را به سمت مدیر داخلی مجتمع منصوب کردند. وی همچنین جهت بهبود روند کار و تعالی در مسیر پیشرفت، از سایر همکاران قول مساعدت و همراهی را گرفت.

خانم دباغیان که پیش از این سرپرستی تالار تشریفات را بر عهده داشت، با توجه به حکمی که از سوی مدیریت آرامهر به ایشان ابلاغ گردید، به عنوان مدیر داخلی مجتمع معرفی شد

مقالات مرتبط
پاسخ دهید