دسته‌بندی نشده

نقش هتلداری در جذب گردشگر

نقش صنعت هتلداری در زمینه جذب گردشگران در استان قزوین
احداث مجتمع آرامهر و نقش آن در پیشبرد گردشگری صنعتی
امروزه گردشگری حوزه های مختلفی را به خود اختصاص می دهد. صنعت گردشگری یکی از صنایعی است که در تحول اقتصاد کشور نقش مهمی را ایفا می کند. یکی از شاخه های بدیع در عرصه گردشگری، (( گردشگری صنعتی )) می باشد. در این میان نقش صنعت هتلداری بسیار مشهود است. استان قزوین به دلیل پدیده های ارزشمند طبیعی و آثار فرهنگی و تاریخی مختلف، بستر مناسبی برای سرمایه گذاری در حوزه گردشگری محسوب می شود.

با توجه به موقعیت جغرافیایی استان قزوین و قرار گیری اولین شهر صنعتی کشور در این استان، شهر الوند به عنوان قطب گردشگری صنعتی در استان شناخته شده است. تأمین مراکز اقامتی با امکانات و خدمات رفاهی کامل از جمله ملزومات ورود گردشگران داخلی و خارجی در استان می باشد. خدمات صنعت هتل داری در شهر الوند اصلی ترین حلقه توسعه جذب سرمایه دار و گردشگر را در استان رقم می زند.

بنابراین احداث هتل با امکانات کامل در شهر الوند؛ به خصوص شهر صنعتی البرز، نقش مهمی در جذب گردشگر و البته گردشگر صنعتی ایفا می کند. در شهر صنعتی البرز؛ یکی از بزرگترین شهرهای صنعتی کشور واقع در الوند، عدم وجود هتلی که بتواند اقامتی با امکانات رفاهی کامل را به مهمانان داخلی و خارجی ارائه دهد به وضوح دیده می شد.

برادران خدادادبیگی؛ مدیریت مجتمع بزرگ آرامهر، با هدف ایجاد مکانی جهت اسکان گردشگران در شهر صنعتی البرز به ویژه گردشگران صنعتی و سرمایه گذاران در این شهر، هتل آپارتمان مجموعه آرامهر را در شهر صنعتی البرز احداث کردند. به دلیل موقعیت جغرافیایی عالی و ارائه امکانات رفاهی کامل، این امر مورد استقبال مدیران شرکت ها و کارگاههای صنعتی و تولیدی قرار گرفته است. سرمایه گذاران و مدیران صنایع مختلف ، به صنعت ساخت، تجهیز و اداره هتل توجه ویژه ای دارند.

هتل آپارتمان آرامهر با ایجاد زیر ساخت های اسکان مناسب برای گردشگران و ایجاد شرایط مطلوب جهت برگزاری جلسات کاری، از الزامات جذب سرمایه داران و گردشگران صنعتی در شهر الوند محسوب می شود.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *