دسته‌بندی نشده

نظر سیامک اشعریون در مورد آرامهر

چرا سیامک اشعریون به آرامهر نمره ۲۰ داد؟
سیامک اشعریون که بهمراه پسر گرامی و همچنین بمنظور حضور در سومین جشن بزرگ لبخند که در حمایت از کودکان کار در قزوین برگزار شده بود به آرامهر آمد و میهمان ویژه آرامهر شدند ایشان پس از استفاده از رستوران آرامهر از غذا و پرسنل تمجید و تشکر کرد.
سومین جشنواره بزرگ لبخند در قزوین
عید واقعی از آنِ کسی است که پایان سالش را جشن بگیرد.
آرامهر برای ایجاد لحظاتی طربناک برای شما همشهریان محترم و خیرخواه، پیشگام شده و جشنواره بزرگ لبخند را در راستای حمایت از کودکان کار در استان قزوین برگزار می کند. مجتمع آرامهر( حامی فرهنگ و هنر ) واقع در الوند ، با همکاری خیریه مردمی لبخند امید و با مشارکت سازمان خیریه بین المللی آبشار عاطفه ها در شهر قزوین، لبخند را مهمان شما عزیزان خواهد کرد.

این جشنواره با حضور چهره های محبوب سینما و تلویزیون و کمدین های مطرح برگزار می گردد و ساعاتی خاطره انگیز و فرح بخش را برای شما رقم می زند. اجرای مسابقه و ارائه جوایزی ارزنده نیز از برنامه های ویژه جُنگ بزرگ لبخند است. حضور در این جشنواره برای عموم، رایگان است.

در حاشیه جشنواره بزرگ لبخند، بازارچه ای جهت فروش محصولات مشاغل خانگی به نفع کودکان کار برگزار می شود که قطعا مورد توجه و حمایت شما نوع اهالی قزوین قرار خواهد گرفت. سومین جشنواره بزرگ لبخند ، شنبه 18 اسفند ماه 1397 ساعت 16 الی20 در سالن اجتماعات کوثر واقع در چهار راه عدل برگزار می شود.

آرامهر ، همراه همیشگی شما در مهربانی، در حمایت از هنرمندان و ایجاد لحظاتی شاد در استان، همواره پیش قدم بوده و با ارائه امکاناتی ویژه و مدرن در مجتمع، پذیرای شما عزیزان است.منتظر حضور سبزتان هستیم.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *