دسته‌بندی نشده

آرامهر، میزبان جشن پایان سال شرکت هنکل

جشن بزرگ شرکت هنکل با حضور هنرمندان مطرح کشور در مجتمع آرامهر برگزار شد.

شهری که به مدد شهرک های صنعتی و کارخانه های تولیدی فعال، تعاملات اقتصادی بسیاری با شهرها و کشورهای متعدد دارد نیازمند بستری مناسب و شایسته می باشد که بتواند در امر بهبود روابط بین شرکای تجاری تأثیر گذار باشد.

مجتمع آرامهر واقع در شهر صنعتی البرز توانسته پاسخگوی نیاز مدیران شرکت ها و شهرک های صنعتی استان باشد و از دغدغه فکری آنان کاسته است.

جشن بزرگ شرکت هنکل در مورخ 23 اسفند ماه 1395 در تالار تشریفات آرامهر برگزار شد . در این جشن ، هنرمندان نامی کشور از جمله منوچهر آذری و شاهین آرین نیز حضور داشتند .

یکی از مدیران ارشد شرکت هنکل در حاشیه برگزاری مراسم گفت: احداث مجتمع آرامهر در شهرستان البرز یک اتفاق پسندیده در استان است که در مسیر پیشرفت و بهبود روابط اقتصادی بسیار مؤثر خواهد بود.

همچنین رئیس و بنیانگذار شرکت هنکل در بخش خاورمیانه نیز در این جشن حضور داشت و از فضای مجتمع بازدید به عمل آورد . وی از حضور در چنین محیط زیبا و دل انگیزی احساس رضایت و خرسندی نمود .

مجتمع آرامهر واقع در شهرستان البرز، به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب و ارائه خدمات ارزنده ، مورد توجه صاحبان شرکتها و مدیران تولید قرار گرفته است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *