قزوین شهرصنعتی البرز میدان آرامهر
028-32236030

منوچهر آذری در یک جشن عروسی در قزوین

منوچهر آذری هنرمند محبوب کشور، در مجتمع آرامهر حضور یافت و مراسم جشن عروسی یک زوج جوان را خاطره انگیز کرد.

 

آرامهر برای بهترین شب زندگی شما مهمانان عزیز، برنامه های متنوع و جذابی را تدارک دیده است. حضورمنوچهر نوذری در آرامهر قزوین (10)

هنرمندان محبوب و مطرح کشور در مراسم عروسی، یکی از این برنامه ها محسوب می شود که مورد استقبال عروس خانم ها و آقا دامادهای محترم و مهمان های آنان قرار گرفته است.

منوچهر نوذری در آرامهر قزوین (10) ما با توجه به نظر و سلیقه شما مهمانان عزیز در امر برگزاری برنامه ها و مراسم شاد پیش قدم شده ایم و از طنزپردازان محبوب کشور دعوت به عمل آورده ایم تا با حضور خود در مراسم عروسی تالار تشریفات آرامهر، زینت بخش محافل شما باشند. منوچهر آذری طنزپرداز معروف، با بیانات شیرین خود، خنده را بر لبان مهمانان طنین انداز کرد و ساعاتی فرحناک و به یاد ماندنی را برای آن ها رقم زد.

اگر می خواهید جشن عروسی متفاوت را در تالاری مجلل و شیک تجربه کنید به تالار تشریفات آرامهر بیایید و تکرار نشدنی ترین لحظات خود را با مهری که در آرامهر گسترده شده است سهیم شوید.

تالار تشریفات آرامهر در مسیر ورود به شهر صنعتی البرز واقع شده است که به سبکی مدرن و خلاقانه طراحی شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو تالار با شماره  02832224541  تماس حاصل نمایید.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید