دسته‌بندی نشده

مجتمع آرامهر ، میزبان اعضای تیم آرارات شهرستان البرز

اعضای تیم آرارات شهرستان البرز به همراه تعدادی از اعضای شورای شهر الوند و نصرت آباد در مجتمع رؤیایی آرامهر حضور یافتند .

این مراسم در 6 بهمن ماه 1395 در تالار تشریفات آرامهر برگزار شد
یکی از اعضای شورای شهر در حاشیه برپایی دورهمی دوستانه تیم آرارات و اعضای شورای شهر شهرستان البرز اظهار داشت : شهر صنعتی البرز به دلیل دارا بودن شرکت های فعال و کارخانه های تولیدی بسیاری که در این شهرستان فعالیت می کنند نیازمند مکان تفریحی و اقامتی مناسب و مطلوب در داخل شهر صنعتی می باشد .

از آنجا که استان قزوین تعاملات اقتصادی متعددی را با شهرها و کشورهای مجاور انجام می دهد ، روزانه مهمانان داخلی و خارجی در سطح شهر به ویژه شهر صنعتی البرز رفت و آمد دارند .

وی در ادامه ضمن قدردانی از برادران خدادادبیگی جهت افتتاح چنین مجتمعی بیان کرد : احداث مجتمع آرامهر در شهرستان البرز ، یکی از امتیازات بی بدیل این شهر محسوب می شود که توسط مدیران با تجربه و آگاه به مسائل روز بنا شده است .

مجتمع آرامهر ، در ابتدای شهر الوند و 12 کیلومتری استان قزوین واقع شده است . تالارهای تشریفات ، رستوران های سنتی و مدرن ، کافی شاپ و بام سبز ( روف گاردن ) آرامهر ، خدمات و امکانات به روز و جدیدی را به شما مهمانان گرامی ارائه می کند .
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *