دسته‌بندی نشده

ضیافت با شکوه الهی در رستوران آرامهر قزوین

میزبانی رستوران آرامهر قزوین در ماه رمضان
ضیافتی با شکوه در رستوارن آرامهر
رمضان، ماه تمرین است تمرین عشق تمرین اراده تمرین گذشتن از خویش برای رسیدن به معشوق
رستوران آرامهر، در ماه مهمانی خدا، ضیافت با شکوهی تدارک دیده است، تا برای پذیرایی از سفره های میزبان خوبی باشد. ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات شما در ماه بندگی خدا، آرامهر، امکانات و خدمات ویژه ای را برای روزه داران گرامی فراهم کرده است. همچنین تالارهای تشریفات آرامهر، میزبان افطاری های شما مشهریان محترم است. روزه داران سبک بالی که در هنگام افطار، مهمان رستوارن آرامهر قزوین هستند می توانند از منوهای ویژه این مجتمع در ماه رحمت الهی بهره ببرند.

از لحظه لحظه این ضیافت عرفانی در آرامهر غافل نشوید، چرا که مفتخریم اوقات به یاد ماندنی را در کنار شما خلق کنیم. منوهای ویژه ماه مبارک رمضان، مطابق ذائقه و سلیقه شما مهمانان گرامی تنظیم شده است و تنوع منوها بر مبنای سلامتی روزه داران پایه گذاری شده است. یک افطاری سالم و مغذی شامل : سوپ مخصوص، سبزی خوردن، نان تازه، چای، خرما، پنیر، زولبیا ، بامیه و گردو با قیمتی مناسبی در اختیار شما مهمانان عزیز قرار می گیرد.

برای صرف شام ، منوهای متنوع رستوران جذابیت خاصی به ضیافت شما می دهند. رستوران آرامهر با کسب مجوز از مراجع ذیربط ، در وعده ناهار نیز پذیرای مهمانان و مسافران محترم خواهد بود. همچنین در بام سبز آرامهر نیز با فضایی دلنشین و بهاری، میزبان سفره های مهربانی شماست. با آرامهر، به بزم خود رونق دهید و ما را در ثواب افطاری سهیم کنید.

.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *