دسته‌بندی نشده

سال نو مبارک سالی که نکوست از آرامهرش پیداست

هم اینک بهار تا دروازه های شهر رسیده و رستاخیز دوباره در گیتی دمیده و ما در آرامهر با دعایی خاضعانه به درگاه مدبر هستی، احسن الحال را برایتان آرزومندیم./ نوروزتان مبارک / سال نو مبارک
نوروز، پیام آور مهر است و در این فرصت نو شدن، آرامهر؛ آراسته به مهر و مهربانی، ضمن شاد باش به مناسبت تجدید حیات طبیعت و آغاز سالی نیکو، از شما سروران گرامی دعوت می کند تا طراوت شادی خود را با حضور در آرامهر دوچندان کنید.

بهار شوق انگیز، بر قامت سبز وجودتان شکوفه باران باد.

مجتمع آرامهر، در سالی که گذشت با ارائه امکاناتی مدرن و شایسته به شما همشهریان گرامی، مفتخر است در جهت رضایتمندی مهمانان خود گام بردارد و همواره برای ایجاد لحظاتی فرحناک، از هیچ تلاشی دریغ نکرده است.

آرامهر به مدد مدیریتی کارآمد و هدفمند، در راستای ارائه خدمات در شأن شما سروران گرامی پایه گذاری شده است. امیدواریم که در سال جدید نیز همچون ادوار گذشته بتوانیم افتخار پذیرایی از شما را داشته باشیم.

آرامهر، نوروز طرب انگیز 1399 را تبریک و تهنیت عرض می کند و برای ادامه راه، زندگی سرشار از مهربانی، اندیشه ای پویا و سرسبزی جاودان را برای همه همشهریان عزیز خواستار است. حضور سبزتان را در سال جدید در آرامهر به فال نیک می گیریم.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *