دسته‌بندی نشده

رستوران آرامهر ، برگزیده اولین مجمع سلامت استان قزوین

اولین مجمع سلامت استان قزوین با همت دانشگاه علوم پزشکی، استانداری و همکاری دستگاه های اجرایی استان قزوین

با توجه به اینکه سلامتی و توجه به آن همواره در اولویت اهداف کاری سازمان های مختلف بوده است ، در این مجمع از مراکزی که به این موضوع توجه ویژه ای داشتند ، تجلیل و قدردانی به عمل آمد .

رستوران آرامهر به دلیل حفظ سلامت غذاهای طبخ شده و رعایت بهداشت ، مورد استقبال و تجلیل قرار گرفت.

تقدیر ویژه معاون وزیر بهداشت و استاندار قزوین از مدیریت مجتمع آرامهر در اولین مجمع سلامت استان صورت گرفت ، رستوران آرامهر ، برگزیده اولین مجمع سلامت استان قزوین شد.

مهرام ؛ رئیس علوم پزشکی استان قزوین، در این مراسم اظهار داشت : مجمع سلامت با موضوع ( تحرک فیزیکی ، اقدام عملی در حفظ و ارتقا سلامت جامعه ) در قزوین برگزار گردید و در آن موضوعات مهمی اعم از حفظ سلامت افراد، توجه به سلامت مواد غذایی مطرح شد که مورد توجه افراد حاضر در جلسه واقع گردید.

خدادادبیگی ؛ مدیریت مجتمع آرامهر ضمن تشکر از مراکز ذیربط و برگزاری چنین نشست هایی در استان ، ابراز داشت: مجتمع آرامهر از ابتدای فعالیت خود ، سلامتی را سرلوحه کارهای خود قرار داده و همواره در طبخ غذا از مواد اولیه طبیعی و ارگانیک استفاده می کند.

ما در مجموعه آرامهر معتقدیم که حفظ سلامتی و رضایت مهمانان بسیار حائز اهمیت است و در اصول کاری خود همواره به آن پایبندیم. وی در ادامه افزود: رستوران آرامهر با تنوع منوی غذایی خود توانسته سلایق و ذائقه های مختلف را به سمت خود جذب کند .

خدادادبیگی در خصوص منوهای رستوران عنوان کرد : کیفیت در همه منوها یکسان است و تنها تفاوت آن ها در نوع غذا می باشد. مجتمع آرامهر با دارا بودن رستوران های سنتی و مدرن و انواع غذاهای خوش طعم در 12 کیلومتری استان قزوین و در ابتدای شهر الوند واقع شده است .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *