دسته‌بندی نشده

راهروی عشق

ثبت اولین سکانس زندگی در راهروی عشق آرامهر

اولین گام های آغاز یک زندگی شیرین را در راهروی عشق آرامهر جاودانه کنید.حس عاشقی که در راهروی عشق لمس خواهید کرد، بدون شک تجربه یک اتفاق تکرار نشدنی در زندگی شما خواهد بود.

دست در دست همسفر زندگی و حضور در مکانی که عاشقی را به معنای واقعی به تصویر می کشد، لحظات رؤیایی و به یاد ماندنی را برای شما زوج های جوان به ارمغان خواهد آورد.

راهروی عشق مجتمع آرامهر، برای تجلی بخشیدن به محفل عروسی شما به بهترین حالت ممکن طراحی شده است. راهرویی که با تزئینات شکیل و منحصر به فرد، زیبایی عکس های یادگاری شما را دوچندان می کند.

در راهروی عشق آرامهر، حریرهای سپید از جنس مهربانی در مسیر عشق، شما را همراهی می کنند و گل های صورتی و سرخ، نگاه های عاشقانه شما را به هم پیوند می زنند.
بهترین خاطره مراسم ازدواج خود را با قدم زدن در راهروی عشق آرامهر به ثبت برسانید.طراحی و تزئینات راهروی عشق را با توجه به درخواست شما زوج های با سلیقه و خوش قریحه انجام می دهیم و می توانید در طراحی آن سهیم باشید.

ما در آرامهر برای خاطره انگیز کردن بهترین شب زندگیتان، مهربانی را هدیه می دهیم. حضور شما در راهروی عشق آرامهر، ورودی متفاوت در تالار عروسی خواهد بود.
برای بهتر دیده شدن، بهترین ها را برگزینید.

تالار مجلل آرامهر برای برگزاری جشن عروسی مهمانان عزیز، همواره امکانات خود را در بهترین حالت ارائه می کند تا خاطره ای به یاد ماندنی را به یادگار بگذارد.
راهروی عشق آرامهر، در مسیر ابتدایی تالار تشریفات آن واقع شده است.

نوعروسان و آقا دامادهای عزیز می توانند در صورت تمایل برای زیبا جلوه دادن مراسم خود، در راهروی عاشقی حضور به هم رسانند و از آن محیط دل انگیز به تالار تشریفات و جمع مهمانان بپیوندند.

مجتمع آرامهر در شهرستان البرز و ابتدای شهر سرسبز الوند واقع شده است. ارائه خدمات رفاهی این مجتمع، بی نظیر است و به دلیل کیفیت بالای امکانات عرضه داده شده به مهمانان، مورد توجه و استقبال عموم مردم خوب شهر مینودری قرار گرفته است.

از اینکه ما را در لحظات شادی خود سهیم می کنید بسیار خرسندیم و به شما اطمینان می دهیم که از حضور خود در آرامهر، خاطره ای تکرار نشدنی را در ذهنتان ثبت خواهید کرد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *