دسته‌بندی نشده

دوران شیرین نامزدی

زمانی که مراسم خواستگاری را به خوبی پشت سر گذاشتید و شناخت طرفین از هم به حد قابل قبولی رسید ، یکی از بهترین دوران زندگی شما آغاز خواهد شد . دورانی که می تواند در استحکام و پایداری بنای زندگی بسیار تأثیر گذار باشد. بی توجهی به برخی نکات هر چند بی ارزش، در دوران نامزدی ممکن است عواقب ناخوشایندی در آینده همراه داشته باشد. پس مراقب رفتار و گفتارتان در این دوران باشید.

روابط عاشقانه و ابراز محبت که با گفتار و رفتار خود به همسفر زندگیتان در دوران نامزدی نشان می دهید بسیار حائز اهمیت است. هدیه ای هر چند کوچک به مناسبت های مختلف خریداری نمایید و نامزد خود را شگفت زده کنید.

دوران نامزدی، بهترین زمان برای بیان حرف هاست. راحت و بی پرده با نامزد خود صحبت کنید تا در آینده حسرت این روزها و حرف های نگفته را نخورید. اعتماد کنید و از همان ابتدا اساس زندگی را بر پایه صداقت پایه گذاری نمایید.

همچنین باید در دوران نامزدی اطلاعات خود را در زمینه علایق و تمایلات همسر و ویژگی های اخلاقی او به حداکثر برسانید تا برای ادامه راه ، مسیری هموار و بی دغدغه را طی کنید.

انتظارات عجیب و غریب در این دوران از هم نداشته باشید و رفتاری معقول را در پیش بگیرید. به جای توقع از نامزد خود که احساس شما را پیش بینی کند به بیان آنها بپردازید .

دوران نامزدی ، از بهترین دوران یک زوج است . پس آن را برای خود خاطره انگیز کنید. رفتن به تفریح و اوقات بیشتری را باهم سپری کردن می تواند از لحظات به یاد ماندنی در زندگی شما باشد.

در این دوران کمی زندگی را جدی بگیرید و نسبت به برنامه ها و تصمیم های خود برای طی کردن ادامه مسیر زندگی مصمم رفتار نمایید.

دوران نامزدی، مرحله شیرینی از زندگی است . مقدمه ای خاطره انگیز برای آغاز یک سفر طولانی در کنار هم.

به تعهداتی که در این دوران می دهید عمل کنید تا از دید همسر دچار تزلزل شخصیت نشوید!

رفتار سنجیده در دوران نامزدی موجب زندگی جاوید و ماندگار خواهد شد. اگر این مرحله را سپری کرده اید امیدواریم با یادآوری خاطرات ان ، لبخند مهمان لبهای شما شود و اگر منتظر ثبت خاطرات شیرین نامزدی در دفتر زندگی خود هستید نکات فوق را جدی بگیرید.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *