دسته‌بندی نشده

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری و هتلداری در تهران

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری و هتلداری در تهران با حضور گسترده جمعی از مدیران مجتمع بزرگ آرامهر در حال برگزاری است.

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری و هتلداری با حضور معاون اول رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در 23 بهمن ماه 97 در تهران افتتاح شد.

در این نمایشگاه که با رویکرد معرفی مراکز جذب گردشگر در استان ها برگزار شده است، جمعی از مدیران مجتمع بزرگ آرامهر حضور داشتند.مجتمع آرامهر به عنوان نماینده انجمن صنفی واحدهای پذیرایی استان قزوین، در نمایشگاه حضوری فعال داشت.

خدادادبیگی؛ مدیریت مجتمع آرامهر در حاشیه برپایی این مراسم اظهار داشت: حضور تأسیسات گردشگری و واحدهای پذیرایی حرفه ای در غرفه گردشگری استان را امری مهم برشمرد و اذعان داشت: مجموعه آرامهر در حوزه جذب گردشگر، فعالیتی گسترده داشته و جهت شناخت بیشتر و معرفی این مجتمع، در قالب بروشور به بازدیدکنندگان اطلاعاتی داده شد.

مجتمع بزرگ آرامهر واقع در شهر الوند به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب و قرارگیری در شهر صنعتی البرز و ارائه خدمات ارزنده به مهمانان محترم، به عنوان نقطه عطفی جهت جذب گردشگران صنعتی در استان قزوین محسوب می شود. شایان ذکر است این نمایشگاه تا تاریخ 26 بهمن ماه از ساعت 9 الی 17 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *