دسته‌بندی نشده

تشریفات و خدمات تالار عروسی

زوج های جوان برای ثبت خاطره بهترین لحظات زندگی مشترک خود همواره بهترین ها را بر می گزینند. انتخاب تالار و کیفیت خدمات ارائه شده در آن از اولین دغدغه های زوجین برای مراسم عروسی می باشد. خدمات و تشریفاتی که علاوه بر برپایی مراسمی قابل احترام و مجلل، متحمل هزینه های اقتصادی زیادی نشود.

سؤالی که برای همه پیش می آید این است که تالاری با ارائه تشریفات و هزینه مناسب چگونه و از کجا پیدا کنیم؟

مجتمع بزرگ آرامهر با کادر مدیریتی عالی و پرسنلی مجرب و کارآزموده، معماری و طراحی بی نظیر، با توجه به رضایت و سلیقه مهمانان خود خدماتی را در شأن مراسم آنان ارائه می دهد.

ویژگی های یک تالار عروسی خوب

مدیریت مجتمع آرامهر جهت رفاه و آسایش مهمانان خود، پارکینگی با ظرفیت 100 خودرو در کنار مجموعه در نظر گرفته است. تالار مجتمع آرامهر تشریفات ویژه ای برای مراسم ازدواج زوج های جوان تدارک دیده اند. گل آرایی جایگاه ویژه عروس و داماد ، راهروی مخصوص ورود عروس خانم و آقا داماد به داخل سالن، اتاق وی آی پی جهت صرف شام زوجین، ایجاد فضای فرح بخش جهت صرف شام مهمانان و محیطی زیبا برای رقص دو نفره زوج های جوان همگی از تشریفاتی است که مجموعه بزرگ آرامهر برای ثبت اوقاتی به یاد ماندنی برای شما عزیزان فراهم کرده است.

تدارک با استفاده سلیقه و جیب

گفتنی است که تمامی این تشریفات با توجه به سلیقه و جیب! مهمانان محترم تدارک دیده می شود. تنوع منوهای غذا و موسیقی که برای مراسم در نظر گرفته شده از دیگر خدمات ویژه ای است که مجتمع آرامهر را نسبت به تالارهای دیگر متمایز کرده است. کیفیت در همه منوها یکسان و تنها تفاوت آنها در مقدار و نوع غذای درخواستی است.

بام سبز مجموعه آرامهر

بام سبز مجموعه که در طبقه چهارم آن واقع شده است محیطی زیبا و دل انگیز را جهت صرف شام زوج های جوان و ثبت خاطره ای ماندگار برای آغاز زندگی مشترک در نظر گرفته است.

طراحی منحصر به فرد اتاق و سفره عقد در آرامهر بهترین لحظات را برای آغاز زندگی مشترک شما رقم خواهد زد. تالار تشریفات آرامهر واقع در شهر الوند با موقعیتی عالی و ارائه خدمات مناسب ، ساعات به یاد ماندنی را برای شما و عزیزانتان به ارمغان خواهد آورد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.