دسته‌بندی نشده

حضور نمایندگان آرامهر در تور توانمندسازی شاغلین گردشگری

تور توانمندسازی شاغلین گردشگری در رامسر برگزار شد

خانم ها دباغیان و دامن افشان مدیر داخلی و سرپرست بام سبز آرامهر در تور تفریحی – آموزشی توانمندسازی شاغلین گردشگری به نمایندگی از مجتمع آرامهر حضور داشتند.

در این سفر که همکاران بسیاری از صنعت بوم گردی، هتلداری و اماکن خدماتی – اقامتی شرکت کرده بودند، از هتل های مختلف شهر بازدید کردند. مهمانان تور توانمندسازی در شهر رامسر در هتل بام سبز این شهر اقامت داشتند. این سفر با هدف آشنایی بیشتر با اماکن تفریحی- اقامتی شهرهای مختلف برگزار شد که امسال به میزبانی شهر رامسر به کار خود پایان داد.

همچنین به منظور همکاری بیشتر در امر پذیرایی و ارائه امکانات با کیفیت، از هتل های نیستان، قدیم و سیمرغ شهر رامسر نیز بازدید به عمل آمد. مدیر داخلی مجتمع آرامهر ضمن تشکر از هیئت مدیره، جهت هماهنگی و شرکت پرسنل در این سفر، افزود: جهت پیشرفت و ترقی در امر مهم مهمانداری باید با همکاران دیگر در تعامل باشیم و اینگونه تورهای مسافرتی بهترین روش برای شناختن آئین شهرهای مختلف و بررسی امکانات و خدمات مراکز اقامتی آنها می باشد.- مجتمع آرامهر که در استان قزوین و شهر صنعتی البرز واقع شده است خدمات مطلوبی را در قالب رستوران، تالار تشریفات، هتل آپارتمان، کافی شاپ، بام سبز، اتاق عقد و اتاق وی آی پی به مهمانان عزیز ارائه می دهد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *