دسته‌بندی نشده

حضور مدیر عامل مجتمع آرامهر در مراسم استقبال از قهرمانان کاراته کشور

محمد خدادادبیگی؛ مدیر عامل مجتمع آرامهر در مراسم استقبال از قهرمانان کاراته کشور، بهمن عسگری و علی اصغر آسیابری که در میدان لاله شهر الوند برگزار شد حضور به هم رسانید.

از آنجا که مدیریت آرامهر، حامی ورزشکاران است و همواره در جهت پیروزی و کسب مقام ورزشکاران هم استانی، از هیچ همکاری و خدمتی مضایقه نکرده است، در این مراسم حضور پیدا کرد و از قهرمانان کشوری در رشته کاراته استقبال نمود.

در حاشیه مراسم، طی مصاحبه ای که مدیریت مجتمع با رادیو آرامهر داشت، عنوان کرد: وظیفه آحاد مردم، حمایت و توجه به ورزشکاران در رشته های مختلف است تا با ایجاد انگیزه و روحیه ای مضاعف در آنان ، در مسیر پیروزی و موفقیت گام بردارند. مجموعه خدماتی – رفاهی آرامهر نیز از این قاعده مستثنی نیست.

ما در آرامهر حامی ورزشکاران و قهرمانان ورزشی هم استانی هستیم و تا مرحله رسیدن به موفقیت و کسب مقام با آن ها هم قدم می شویم.

وی در ادامه افزود: ما در آرامهر امکانات و خدمات شایسته ای را در اختیار همشهریان و مهمانان عزیز قرار می دهیم و جهت رفاه حال ورزشکاران عزیز، طی جلسه ای که با سازمان ورزش و جوانان برقرار کردیم، مقرر شد تفاهم نامه ای بین این دو مجموعه فراهم گردد.

در این مراسم مسئولین سازمان ورزش و جوانان، همشهریان عزیز و سایر ارگان های مردم نهاد نیز حضور داشتند و از زحمات و تلاش های ورزشکاران هم استانی جهت سرافرازی کشور خود، تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *