دسته‌بندی نشده

جشن پایان سال تحصیلی پیش دبستانی نیکان

جشن پایان سال تحصیلی پیش دبستان نیکان در تالار تشریفات آرامهر برگزار شد.

جشن فارغ التحصیلی پیش دبستانی نیکان

مهد و پیش دبستان نیکان برای جشن فراغت از تحصیل دانش آموزان خود، مراسمی به یاد ماندنی در یکی از بهترین تالارهای شهر قزوین برگزار کرد. تالار تشریفات آرامهر، در بهار ۹۸ میزبان نوآموزانی بود که با ذوق و علاقه وافر، یکسال تحصیلی را به خوبی پشت سر گذاشته اند و اکنون جشنی به مناسبت یک سال بالندگی و تعالی را در تالار مجلل آرامهر به ثبت رسانده اند.

نوآموزان پیش دبستانی نیکان به همراه خانواده هایشان در این مراسم حضور داشتند. مربیان این مدرسه از اینکه یک سال را به همراه شاگردان علاقه مند به یادگیری علم در مدرسه نیکان سپری کردند، بسیار راضی و خشنود بودند و از مدیریت مجموعه جهت برگزاری جشنی فاخر در تالار آرامهر کمال تشکر و قدردانی را داشتند.غنچه های نوآموز که با لباسهای فارغ التحصیلی خود در تالار زیبای آرامهر می درخشیدند، عکس های یادگاری خود را در این تالار مجلل به ثبت رساندند.

جشن فارغ التحصیلی مهد و پیش از دبستان نیکان در تالار آرامهر، شبی خاطره انگیز را برای گل های زندگی شما به ارمغان آورد.آرامهر به دلیل امکانات و خدمات شایسته و در دسترسی که دارد، مورد استقبال همشهریان عزیز قرار گرفته است. تالار تشریفات آرامهر با محیطی دلپذیر و شیک و قرار گیری در بهترین نقطه شهر الوند، پذیرای مراسم ها و برنامه های متنوع سازمان ها و اداره های مختلف می باشد.امکاناتی که این مجتمع به مهمانان خود ارائه می دهد، همگی در بهترین حالت و بالاترین کیفیت عرضه می شود. مجتمع آرامهر در استان قزوین و در ابتدای بزرگترین و اولین شهر صنعتی ایران (شهر صنعتی البرز) واقع شده است.

درباره مهد و پیش دبستانی نیکان

مهد کودک نیکان در ابتدای خ آزادی کوچه اول به مدیریت سرکارخانم سرادار و با همکاری مربیان با تجریه بعنوان یکی از بهترین پیش دبستانی های شهر الوند مشغول به فعالیت می باشد. ابن مجموعه مجهز به کلاسهای آموزشی انحصاری آی مث هم می باشد که این پیش دبستانی ومهد را در الوند خاص و نمونه کرده است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *