قزوین شهرصنعتی البرز میدان آرامهر
028-32236030

تقدیر استاندار و رئیس کل دادگستری قزوین از محمد خدادادبیگی مدیر عامل آرامهر

عصر پنج شنبه صورت پذیرفت:
مراسم تجلیل از خیّرین نیک اندیش ستاد دیه استان با حضور جمالی پور؛ استاندار قزوین_ بختیاری؛رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور_ حجه الاسلام قدرتی؛ رئیس کل دادگستری استان و جمعی از مسئولان و خیّرین در سالن اجتماعات دادگستری استان برگزار گردید.

در طی دو سال گذشته مجتمع آرامهر با مدیریت برادران خدادادبیگی در برگزاری مراسم جشن گلریزان همکاری موثری با مجموعه ستاددیه و دادگستری قزوین داشته است.

مدیرعامل ستاد دیه استان قزوین:

۳۰۸ محکوم مالی با کمک خیرین در قزوین آزاد می‌شوند.

قزوین- مدیرعامل ستاد دیه استان قزوین گفت: با جمع آوری ۴۱ میلیارد تومان کمک خیرین زمینه آزادی ۳۰۸ زندانی و محکوم مالی غیر عمد در استان قزوین فراهم می‌شود.

سید محمد ابراهیمی در حاشیه جشن گلریزان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: محکومین مالی دربند استان را افرادی شامل بدهکاران مهریه، نفقه، تصادفات و محکومین مالی ناشی از حوادث و محکومان غیر عمد تشکیل می‌دهند که این افراد تحت پوشش ستاد دیه هستند.

ابراهیمی تصریح کرد: امسال قرار است همه محکومان مالی و دیه که ۳۰۸ نفر هستند با کمک خیرین آزاد شوند.

وی بیان کرد: با آمار واحد مددکاری زندان حدود ۵۰۰ نفر شرایط آزادی از بند را دارند که برای رهایی این افراد ۴۱ میلیارد تومان لازم است که معادل حجم بدهی زندانیان است.

مدیرعامل ستاد دیه استان قزوین یادآور شد: در سال گذشته تعداد ۲۸۱ زندانی و محکوم مالی با کمک خیرین از زندان آزاد شدند و به آغوش خانواده بازگشتند.

وی افزود: برای آزادی محکومان مالی در سال گذشته خیرین بیش از ۳ میلیارد و ۵۸۶ میلیون تومان اهدا کردند و ۵۶۰ خانوار مرتبط با زندانیان سامان یافتند.

همکاری ۱۳۴۸ خیر با ستاد دیه استان قزوین

ابراهیمی اظهار داشت: در حال حاضر ۱۳۴۸ خیر در استان با ستاد دیه همکاری می‌کنند که کمک‌های آنها موجب آزادی زندانیان مالی شده است.

وی بیان کرد: خیرین از ۱۰ هزار تومان تا ۳۰۰ میلیون تومان برای آزادی زندانیان کمک کرده‌اند و همه این وجوه نقدی در کنار هم توانسته به کمک بدهکاران غیر عمد آمده و مشکلات نیازمندان مددجو را حل کند.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید