دسته‌بندی نشده

تقدیر از قهرمانان تیم ملی ژیمناستیک کشور

مراسم تقدیر از قهرمانان ژیمناستیک کشور با حضور محمد خدادادبیگی مدیر عامل آرامهر

آرامهر ميزبان قهرمانان ورزشي تيم ملي ژيمناستيک کشوربه منظور تقدیر از قهرمانان تیم ملی بزرگسالان ژیمناستیک کشور، مراسمی در مجموعه ورزشی امام علی شهر الوند قزوین برگزار شد. در این مراسم که با حضور محمد خدادادبیگی؛ مدیر عامل مجتمع آرامهر برگزار شده بود از ورزشکاران و مربیان ژیمناستیک کار جهت حضور در مسابقات جهانی آلمان و مغولستان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

آرامهر، در عرصه های مختلف ورزشی از قهرمانان و ورزشکاران حمایت نموده و ضمن آرزوی برتری برای ورزشکاران ژیمناستیک کشور در مسابقات جهانی، تمام امکانات خود را جهت رسیدن به قله های رفیع موفقیت و برافراشته شدن پرچم جمهوری اسلامی ایران، در اختیار آنان قرار داده است.

در حاشیه مراسم، خدادادبیگی، مدیر عامل مجتمع آرامهر گفت: ورزشکاران جهت پیروزی و داشتن انگیزه بالا برای گرفتن مدال به حمایت مردم و مسئولان نیاز دارند، چرا که آنها نماینده مردم ایران در مسابقات جهانی هستند و مایه مباهات و غرور ملت ایران محسوب می شوند.

وی در ادامه افزود: ما در آرامهر از هیچ تلاشی جهت برافراشتن پرچم کشور در مسابقات جهانی آلمان و مغولستان دریغ نخواهیم کرد و همچون ادوار گذشته حمایت خود را در عرصه های ورزشی اعلام می داریم. این مراسم با حضور مسئولین ورزشی استان قزوین در سالن ورزشی امام علی شهرستان البرز برگزار شد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *