دسته‌بندی نشده

تجلیل از مدیریت مجتمع آرامهر در مراسم هفته کتاب و کتابخوانی

فرمانداری شهرستان البرز به همت و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان، در هفته کتاب و کتابخوانی از فعالان حوزه فرهنگ و هنر ، تقدیر و قدردانی به عمل آوردند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در برگزاری مراسم هفته کتاب و تجلیل از فعالان این عرصه اظهار داشت : هدف از برپایی مراسم هایی در زمینه کتاب و کتابخوانی ، ترویج فرهنگ مطالعه و تشویق آحاد مردم به این امر مهم می باشد . وی در ادامه اضافه کرد : همه مردم در هر قشری که هستند باید در زمینه پیشرفت فرهنگ غنی این شهر مینودری بکوشند و از آن حمایت کنند .

این مراسم که در اول آذر ماه 1396 در تالار شهر الوند برگزار شده بود ، مورد توجه و استقبال مسئولان شهری نیز قرار گرفت .

در این مراسم از مدیریت مجتمع آرامهر واقع در شهرستان البرز، شهر الوند ، به دلیل حمایت از فرهنگ و هنر ، تجلیل و قدردانی شد .

خدادادبیگی، مدیریت مجتمع آرامهر ضمن تشکر از مقامات مسئول و توجه به موضوع مهم کتابخوانی اظهار داشت : مجتمع آرامهر ( حامی فرهنگ و هنر ) ، از ابتدای فعالیت خود تا به امروز ، همواره در جهت توسعه فرهنگ و هنر قزوین؛ پایتخت خوشنویسی ایران پیش رفته و از هیچ اقدامی جهت توسعه و بهبود فرهنگ غنی شهر قزوین دریغ نکرده است .

وی در ادامه افزود : مراسم های مختلفی در تالارهای تشریفات آرامهر برگزار شده که همگی در راستای پیشرفت و حمایت از فرهنگ استان قزوین عمل کرده اند. مراسم هایی از قبیل : تجلیل از شاعران برجسته استان، مراسم رونمایی از کتاب شاعران و نویسندگان استان ، حضور بازیگران و هنرمندان فقید صدا و سیما در آرامهر، برگزاری مسابقات صدای برتر و جشنواره غذای سالم و امثالهم که این موارد تنها یکی از فعالیت های این مجتمع در راستای توسعه فرهنگ می باشد .

در پایان مراسم، فرمانداری شهرستان البرز از احداث مجتمع آرامهر در شهر الوند ابراز خرسندی داشت و عنوان کرد: افتتاح این مجموعه و امکاناتی که در اختیار مهمانان و گردشگران عزیز قرار می دهد ، نقطه مثبتی در سطح استان محسوب می شود و به دلیل موقعیت جغرافیایی و خدماتی که ارائه می دهد توانسته پاسخگوی نیاز اساسی همشهریان و مهمانان داخلی و خارجی در استان قزوین باشد .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *