دسته‌بندی نشده

تجلیل از الهه مهر و مهربانی (مادر) در آرامهر

برای تجلیل از الهه مهر و مهربانی زندگی خود با مجتمع آرامهر همراه باشید.
ز طرح و نقشه عالم هدف، طلوع تو بود هدف تو بودی و عالم بهانه…
آرامهر جهت برگزاری روز مادر و بزرگداشت مقام زن بهترین ها را تدارک دیده است؛ چرا که معتقدیم شما لایق بهترین ها هستید. مادر روح جاودانی است که سرشار از عشق و مهربانی است. روز مادر، بهانه ای است که به مناسبت پاسداشت فداکاری های بی دریغ این فرشته زمینی می بایست تدارکات ویژه ای را برای آن در نظر گرفت.

هر چند حریری از محبت هم نمی تواند گوشه ای از زحمات بی کران این انگیزه خلقت را جبران نماید. آرامهر، همراه همیشگی شما در مهربانی، مفتخر است تا به مناسبت این روز فرخنده در شادی شما سهیم باشد. ما سالن های ویژه ای را برای برپایی یک شب به یاد ماندنی در روز بزرگداشت مقام زن و روز مادر فراهم کرده ایم.بام سبز آرامهر واقع در طبقه چهارم، کافی شاپ و رستوران سنتی آن برای این روز مهم، امکانات و خدمات ویژه ای را به مهمانان محترم ارائه می دهد تا سهم کوچکی در شادی بزرگ شما عزیزان داشته باشد.

سرو انواع غذاهای ایرانی و فرنگی به همراه نوشیدنی های خوشمزه و انواع دسرهای خوش طعم و جدید را می توانید در اینجا تجربه کنید و حضور در کنار عزیزانتان را خاطره انگیز نمایید. مدیریت مجموعه همواره با به روز کردن دانش تخصصی خود در جهت رضایت شما پیش رفته و در این مدت کوتاه فعالیت در قزوین توانسته نقطه عطفی در زمینه برگزاری جلسات و مراسم مختلف فراهم کند.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *