قزوین شهرصنعتی البرز میدان آرامهر
028-32236030

میزبان مهمانی های شما هستیم

ولیمه یکی از سنت های دیرینه ای است که برای موارد مختلف برگزار می شود. یکی از این موارد، بازگشت از سفرهای زیارتی است که به دوستان و آشنایان ولیمه ای داده می شود.

زیبایی

بهترین طعم غذای قزوین را در رستوران و تالارهای تشریفات آرامهــر با فضایی متفاوت و معماری نوین میل کنید ، مجتمع آرامهر قزوین امکاناتی را فراهم آورده است که از دورهمی های دوستانه و مهمانی های خود احساس رضایت و خرسندی داشته باشید.

ویژگی های مجتمع آرامهر

امکانات مدرن

استفاده از میز و صندلی هایی که با طراحی فضای داخلی تالار همخوانی دارد ، چیدمان مناسب آنها، آینه کاری های سقف، همگی نشان از ابتکاری بدیع در عرصه مهمان داری است.

منو غذای آرامهر

منوهای متنوع غذاهای رستوران به سلیقه افراد توجه ویژه داشته و علاوه بر رعایت استاندارد و کیفیت مواد غذایی از نظر هزینه نیز بسیار معقول می باشد.

اولین بام سبز قزوین

اگر می خواهید مهمانی خود را در فضایی جدید برگزار کنید و شبی خاطره انگیز را برای عزیزانتان به یادگار بگذارید می توانید از بام سبز مجموعه برای این امر استفاده کنید. فضایی که علاوه بر محیط سرپوشیده ای که دارد لحظات آرام و فراموش نشدنی را برای شما به ارمغان می آورد.

مجتمع آرامهر واقع در شهر الوند با توجه به خدمات شایسته ای که به مهمانان خود عرضه می دارد توانسته درخشان تر از قبل خود را به همشهریان عزیز معرفی کند .

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *