دسته‌بندی نشده

برگزاری جلسات کاری در اتاق جلسات آرامهر

جلسات کاری خود را با آرامش خاطر برگزار کنید!
جلسات کاری در آرامهر قزوین
استان قزوین به دلیل موقعیت جغرافیایی عالی و همچنین قرار گیری شهرک های صنعتی بزرگی در این شهر، در حوزه گردشگری صنعتی بسیار موفق عمل کرده است. با توجه به اینکه شرکتها و کارگاههای تولیدی بسیاری در شهرک های صنعتی قزوین فعالیت دارند و با شهرها و کشورهای متعددی تعامل اقتصادی برقرار می کنند، برای برگزاری جلسات مهم کاری نیازمند مکانی هستند که علاوه بر معماری و طراحی مناسب، از نظر موقعیت مکانی در جایگاهی باشد که دسترسی به آن میسر و در مسیر شرکت ها یا کارخانه ها قرار گرفته باشد.

جلسات شرکت ها در محیط بیرون از کار
در شهر صنعتی البرز، شرکت ها و واحدهای تولیدی بسیاری فعال هستند که روزانه با شهرها و کشورهای مجاور داد و ستد می کنند. برای اینکه جلسات کاری را با آرامش خاطر، در محیطی مجلل و در شأن مهمانان خود برگزار کنید با مجتمع آرامهر همراه باشید. آرامهر برای مثمر ثمر بودن جلسات و رقم زدن یک روز کاری پر بار، تدابیری اندیشیده است. از آنجا که آرامش و فضای محیط جلسه در مؤثر بودن آن نقش به سزایی ایفا می کند، اتاق چند منظوره وی آی پی با امکاناتی به روز، مکانی مناسب جهت برگزاری جلسات کاری مدیران محترم و شرکای تجاری است.

آرامهر که در طبقه سوم مجتمع واقع شده است ظرفیت ۱۵ الی ۲۰ مهمان را دارد. محیطی که شرایط مناسب را به فراخور VIP اتاق جلسات مختلف برای شما ایجاد می کند. بنابراین با اطمینان خاطر و خیالی آسوده می توانید با شرکای کاری خود به گفت و گو بنشینید. آرامهر در مسیر پیشروی و توسعه اقتصادی با شما همراه است.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *