دسته‌بندی نشده

برای هزینه های مراسم عروسی جیب خود را خالی نکنید!

بهترین اتفاق هر زوج جوانی برپایی مراسم عروسی است که امروزه به دلیل مسائل اقتصادی، این امر به دغدغه ای در بین زوجین و خانواده ها تبدیل شده است. برای اینکه شیرینی بهترین لحظات زندگی خود را به خاطره ای تلخ مبدل نکنیم می توان با کمی برنامه ریزی و انتخابی هوشمندانه از برخی هزینه های مراسم ازدواج کاست.

هزینه های عروسی
یکی از مواردی که در افزایش هزینه های عروسی بسیار تأثیر گذار است جدا برگزار کردن مراسم عقد و عروسی می باشد. انتخاب تالاری که امکان برگزاری هر دو مراسم را به زوج های جوان بدهد نقش به سزایی در کاهش هزینه ها خواهد داشت.

اتاق عقد آرامهر
مدیریت تالار مجتمع آرامهر با تعبیه اتاق عقد که بسیار باشکوه طراحی شده است این امکان را به زوج های جوان می دهد که آغاز زندگی مشترک خود را در آرامهر خاطره ساز کنند. این امر علاوه بر اینکه در وقت مهمانان صرفه جویی می کند، در کاهش هزینه های برگزاری مراسم بسیار مؤثر خواهد بود. همچنین فضای بام سبز مجموعه نیز برای برگزاری مراسم عقد زوج های جوان تدارک دیده شده که به دلیل منظره ای فوق العاده چشم نواز مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.

تالار تشریفات آرامهر
با انتخاب تالار تشریفات آرامهر جهت برگزاری مراسم عروسی، رؤیای برپایی مراسمی فرح بخش و مجلل و در عین حال با هزینه ای مناسب را به واقعیتی شیرین تبدیل کنید.
برای برپایی مراسمی باشکوه و در شأن مهمانان خود با امکانات و طراحی های به روز و مدرن با مجموعه بزرگ آرامهر همراه باشید. آرامهر لحظاتی به یاد ماندنی از بهترین ساعات آغاز زندگی مشترک را برای شما به ارمغان خواهد آورد.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.