دسته‌بندی نشده

افطاری خاواژ گازاکوپون از مسلمانان چچن روسیه در رستوران آرامهر قزوین 

رستـوران آرامهـر قزوین بخاطر مستقر بودن در اولین و سر سبز ترین شهر صنعتی (البرز) ایران، همیشه شاهد حضور میهمانان زیادی از کشورهای مختلف که بعنوان کارشناس و مهندس ارشد در شرکتها حضور پیدا می کنند می باشد. این بار نیز با حضور یک مهمان از کشور چچن روسیه که مسلمان نیز بود و بخاطر همزمانی حضور ایشان در ایام ماه مبارک رمضان ، رستوران آرامهر قزوین از ایشان با یک افطاری و غذای ایرانی پذیرایی کرد.

آماده رفتن به مهمانی هستید ؟

ضیافتی بزرگ و الهی در پیش است. ضیافتی که نفس خویش را در آن به چالش می کشیم و رضایت میزبان در گروی چشم پوشی از خواسته های نفسانی ماست. میزبان، خداست. میزبانی که رحمت و مهربانیش نهایت ندارد . او ستار العیوب است. سفره برکتش را بر بندگان ارزانی داشته و درهای رحمتش را به روی آنان گشوده است.
در این ماه شیطان در غل و زنجیر است و خداوند ؛ همان که خواب روزه دار را عبادت و دعایش را اجابت می کند ، با مهرورزی به روی بندگانش آغوش گشوده است. در این ماه هر دانه تسبیحی که برمیداری به نیابت از سلامتی و آمرزش از حق تعالی رهایش کن و بدان که دعاهایت رنگ اجابت خواهد گرفت.یکی از زیباترین لحظات حیات انسان در این ماه رقم می خورد و هر کس به قدر درک خود ، توشه ای برای ادامه مسیر بر می دارد و چه زیباست که با کوله باری از معرفت و شناخت ، قدم در جاده زندگی بگذاریم .
پروردگارا !
دل های ما را به باطل میل مده پس از آنکه به حق هدایت فرمودی و به ما از لطف خویش، اجر کامل عطا فرما که همانا تویی بخشنده بی منت.با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما روزه داران گرامی ، حلول ماه مبارک رمضان ، ماه بهار قرآن و عبادت های خالصانه و عارفانه مبارک باد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *