دسته‌بندی نشده

افتتاح مجتمع آرامهر در شهرستان البرز

افتتاح آرامهر در شب یلدای سال ۹۶
مجتمع آرامهر زیر سایه تدابیر و تلاش های بی وقفه برادران خدادادبیگی در قلب شهرصنعتی البرز به بهره برداری رسید تا شهروندان این خطه پس از سالها دیدگان خود را به آرزویی که پیش از این دست نیافتنی به نظر می رسید، روشن کنند.

تالار تشریفات مردانه آرامهر
شهری که به مدد حضور واحدهای صنعتی متعدد، نام خود را بر تارک افتخارات استان حک کرده و ثمرات خرد و کلان زیادی را برای مردمان شریف اش به ثبت رسانده، سالیان سال از نبود یک مجتمع خدماتی رفاهی آبرومند آسیب دید و بر همین اساس نیز سرمایه گذاران آرامهر با تعصبی برآمده از عشق به موطن خویش وارد گود شدند و اقدامات لازم جهت احداث مجموعه ای شایسته و درخور نام الوند و شهرصنعتی البرز را عملیاتی کردند.

تالار تشریفات مردانه آرامهر
این مجتمع شیک و مدرن با بهره گیری از علم روز صنعت توریسم، رستوران داری و هتلداری و همچنین دکوراسیونی منطبق بر استانداردهای جهانی فعالیت های خود را آغاز کرده و قطع به یقین در آینده ای نه چندان دور از نام آرامهر در اقصی نقاط استان به نیکی یاد خواهد شد.

کم لطفی است که دراین نوشتار به این مساله اشاره نکنیم در مسیر به بهره برداری رسیدن آرامهر، کلیه مسوولان شهری در کنار مسوولان رده بالای شهرستانی و استانی همراهی مثال زدنی با تیم اجرایی این مجتمع داشته و دارند و همین موضوع دلیلی شد تا برادران خدادادبیگی با دلگرمی مضاعفی در میدان عمل توانمندی های خود را به اثبات برسانند.

شک نکنید آرامهر با حضور تیمی دلسوز، متخصص و متعهد بیش از پیش در راه خدمت رسانی به شهروندان گام برخواهد داشت و این مجتمع به سرفصل تازه ای از اتفاقات ارزشمند برای الوند بدل می گردد.

تالار تشریفات زنانه آرامهر قزوین
فاز اول مجتمع آرامهر با دراختیار داشتن فضایی به مساحت ۲۴۰۰ متر مربع و در چهار طبقه احداث شده که طبقه اول آن به سالن پذیرایی آقایان، طبقه دوم به سالن پذیرایی بانوان، طبقه سوم در قالب یک مجموعه خدماتی شامل: اتاق عقد، آتلیه عکس، اتاق VIP، اتاق آرایشگاه، نمازخانه، رستوران و آشپزخانه مرکزی اختصاص داده خواهد شد.

بام سبز آرامهر
همچنین طبقه چهارم این مجتمع با عنوان بام سبز (روف گاردن) و با در اختیار داشتن قسمت هایی چون گریل بار(سوخاری)، کافی شاپ، بروستد و رستوران به صورت روباز پذیرای عموم شهروندان خواهد بود.

جمشید حمزه زاده؛ رئیس جامعه هتل داران ایران
جمشید حمزه زاده؛ رئیس جامعه هتل داران ایران در این مراسم ضمن عرض تبریک به برادران خدادادبیگی، سرمایه داران این مجموعه بزرگ و بی نظیر گفت: با توجه به اینکه استان قزوین به سمت توسعه صنعت گردشگری و همچنین جذب گردشگران داخلی و خارجی روی آورده است، نیاز به واحدهای اقامتی در راستای این امر دارد.

وی در ادامه افزود: مطمئنا احداث هتل با تمام امکانات در شهر الوند به توسعه تورهای صنعتی و رفع مشکلات مدیران صنایع مختلف که به نوعی به عنوان سرمایه گذار در منطقه هستند کمک شایانی خواهد کرد.

رئیس جامعه هتل داران در افتتاحیه این مجتمع بزرگ بر حمایت از بخش خصوصی و تأمین زیرساخت های گردشگری در استان تأکید کرد. لذا با توجه به عمل شایسته ای که برادران خدادادبیگی انجام داده اند، مسئولین استانی و کشوری نیز باید از این مجتمع حمایت نمایند تا در جهت پیشرفت در این امر اقدامات قابل توجهی صورت گیرد. حمزه زاده اذعان داشت: جامعه هتل داران نیز می تواند در بحث تجهیزات و بازاریابی کمک قابل توجهی به سرمایه گذاران این مجموعه بی نظیر داشته باشد.

رئیس جامعه هتل داران ایران ساخت مجتمع آرامهر را اقدامی مطلوب در راستای توسعه استان قزوین دانست و اظهار داشت که در زمان و موقعیتی مناسب جهت بهبود توسعه گردشگری در استان قزوین بنا شده است.

مجتمع آرامهر با حضور امامی، مدیر عامل شهر صنعتی البرز به بهره برداری رسید
امامی در مراسم افتتاحیه، با تاکید بر ضرورت احداث مجموعه آرامهر در شهر الوند اذعان داشت: احداث چنین مجتمعی در شهر صنعتی البرز که به عنوان اولین شهر صنعتی ایران با 1500 واحد صنعتی و کارگاهی شناخته شده، بسیار حائز اهمیت است.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه مجموعه بزرگ آرامهر می تواند خدمات رفاهی را به طور کامل به مهمانان داخلی و خارجی ارائه دهد، مورد استقبال مدیران شرکت های تولیدی و واحدهای صنعتی قرار گرفته است.

وی در ادامه گفت: با توجه به نامگذاری امسال با عنوان اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل، ساخت هتل مجتمع می تواند در به جریان انداختن سرمایه های بخش خصوصی در مسیر توسعه اقتصادی شهر و همچنین استان مفید واقع شود.

امامی ضمن بیان اینکه احداث چنین مجموعه هایی در استان می تواند خدمات ویژه ای را به هموطنان ارائه دهد اظهار داشت: افتتاح مجتمع آرامهر در امر گردشگری، تحقق و توسعه این صنعت در استان نقش به سزایی ایفا خواهد کرد.

حضور شهردار الوند در مراسم افتتاح مجتمع آرامهرقزوین
مجتمع بزرگ آرامهر در شهرستان البرز با حضور شهردار شهر الوند افتتاح شد.
لطفی، شهردار الوند در این مراسم ضمن تأکید بر اهمیت شهر صنعتی البرز که به عنوان اولین شهر صنعتی ایران معرفی شده است بیان کرد: افتتاح چنین پروژه هایی در سطح شهر در بحث گردشگری و جذب مهمانان داخلی و خارجی بسیار مؤثر خواهد بود.

لطفی ضمن قدردانی از برادران خدادادبیگی، به عنوان مدیریت مجموعه آرامهر اظهار داشت احداث چنین مجموعه ای در شهر صنعتی البرز، امر پسندیده ای در زمینه توسعه گردشگری و تعامل اقتصادی بیشتر در استان خواهد بود.

وی افزود: ما همواره به دنبال این امر بوده ایم که با جذب سرمایه گذران در شهرستان البرز بتوانیم در جهت عمران و آبادانی شهر اقدامی شایسته انجام دهیم.
همچنین اضافه کرد: شورا و شهرداری شهرستان البرز و شهر الوند حمایت خود را در احداث فاز دوم پروژه آرامهر که بهره برداری از هتل چهارستاره مجموعه است اعلام می کند تا از دغدغه فکری مدیران شرکت های تولیدی و واحدهای صنعتی جهت اسکان مهمانان خود در مکانی با امکانات کامل رفاهی و موقعیت جغرافیایی مناسب بکاهیم و نقش بسیار مؤثری در صنعت گردشگری در سطح شهر و استان داشته باشیم.

مجتمع بزرگ آرامهر واقع در شهر الوند با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان البرز افتتاح شد
علیرضا مهرعلیان، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان البرز در حاشیه افتتاح مجتمع بزرگ آرامهر بیان کرد: علاوه بر زیبایی و طراحی بی نظیر این مجموعه در شهر الوند، توجه به سلامت تغذیه افراد از اهداف مهمی است که برادران خدادادبیگی آن را به درستی رعایت کرده اند.

وی افزود: توجه به تغذیه سلامت، استفاده از مواد اولیه مرغوب و رعایت بهداشت از جمله اقداماتی است که در منوی رستوران و تالار مجتمع آرامهر مشهود است. مهرعلیان خاطر نشان کرد: افراد در هنگام صرف غذا علاوه بر ثبت خاطره ای خوب می توانند مقدار کالری مواد غذایی را مقایسه کنند و مراقب سلامتی خود باشند.

وی ضمن آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون برای مدیران مجموعه بزرگ آرامهر بر ضرورت ایجاد هتل در شهر الوند تاکید کرد و گفت: با امکانات ویژه ای که در مجتمع فراهم شده، همشهریان و مهمانان محترم می توانند اوقات به یاد ماندنی را برای خود به یادگار باقی بگذارند.

فاز اول مجتمع بزرگ آرامهر در شهر الوند به بهره برداری رسید
در مراسم افتتاحیه مجتمع آرامهر در شهرستان البرز و شهر الوند، حسن میرزاعبداللهی؛ مدیر عامل بانک قرض الحسنه مهر استان قزوین، بیان کرد: در راستای سیاست های دولت و رهنمودهای استاندار در جمع مدیران بانک ها، در برنامه ریزی بانک ها در خصوص ایجاد اشتغال و به کارگیری منابع خود در جهت رفع معضل بیکاری تاکید شده است.

میرزا عبداللهی در ادامه افزود: بانک قرض الحسنه مهر نیز به عنوان یکی از بانک ها در استان از این مقوله مستثنی نیست و تسهیلاتی را در جهت جذب گردشگر و ایجاد اشتغال به کار گرفته است.

وی ضمن بیان اینکه فاز اول مجتمع آرامهر به بهره برداری رسیده است و فاز دوم آن با عنوان هتل در دست اقدام است اضافه کرد: با توجه به شناختی که از برادران خدادادبیگی؛ مدیران آرامهر و سابقه درخشان آنها داریم، به سهم خود منابع لازم را جهت بهره برداری هتل آرامهر در اختیار آنان قرار می دهیم.

وی ضمن تشکر از مدیریت مجموعه از برگزاری بسیار عالی و هنرمندانه مراسم افتتاحیه قدردانی کرد.

حسن لطفی : آرامهر مکانی زیبا و بی نظیر
حسن لطفی، فیلم ساز و کارشناس بازاریابی بانک صادرات استان قزوین در حاشیه مراسم افتتاح مجتمع بزرگ آرامهر در شهر الوند گفت: این امر باعث خوشحالی است که یک مکان زیبا با طراحی بی نظیر برای خدمت رسانی به مردم بنا شده است.

وی افزود برای موفقیت در کارها باید همواره رضایت مردم را مد نظر داشت و برای تداوم آن و ایجاد لحظاتی خوب برای مردم و خانواده ها نیازمند فضایی مناسب هستیم که خوشبختانه این مهم با احداث مجتمع آرامهر مرتفع شده است.

کارشناس بازاریابی بانک صادرات، ضمن بیان اینکه یکی از وظایف اصلی بانک ها حمایت از صنعت در زمینه های مختلف و اقتصاد کشور است، اضافه کرد برای کمک به تحقق اهداف پیش روی مدیران مجموعه آرامهر مذاکره خواهیم کرد تا در یک شرایط مبتنی بر اصول کاری به نتایج مطلوبی برسیم.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *