دسته‌بندی نشده

آرامهر ، میزبان هنرمندان فقید استان قزوین

9 اسفند ماه 95، آرامهر ، به مناسبت زاد روز شاعر و هنرمند فقید هم استانی ، عصر شاعرانه ای برگزار کرد .

مجتمع آرامهر ( حامی فرهنگ و هنر ) ، همواره در جهت بهبود و توسعه فرهنگ غنی استان ، پیش قدم بوده و برنامه های مختلفی را در این زمینه برگزار کرده است .

آئین بزرگداشت شاعر و نوازنده هم استانی، رضا جهانی ، به مناسبت زاد روز وی در سالن تشریفات آرامهر برگزار گردید .

در این مراسم که با حضور هنرمندان مطرح و شاعران قزوین ، محمدیه و شهر صنعتی البرز برگزار شده بود ، از خانواده این هنرمند فقید تجلیل گردید .

مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره آرامهر نیز در جشن گرامیداشت شاعر فرهیخته الوندی حضور داشتند. خدادادبیگی ، یکی از اعضای هیئت مدیره آرامهردر خصوص برگزاری مراسم هایی در جهت ترویج و بزرگداشت هنر و هنرمند در سطح استان اظهار داشت: آرامهر از هیچ اقدامی در خصوص پیشروی در مسیر فرهنگ کهن قزوین دریغ نخواهد کرد و از انجام برنامه های مختلف در این زمینه استقبال نیز می کند .

افشار ، رئیس انجمن ادبی عارف محمدیه در حاشیه مراسم بیان کرد : حمایت از فرهنگ غنی استان و هنرمندان در رشته های مختلف، نیازمند همکاری ارگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی می باشد و این امر به وضوح در اهداف کاری مدیریت مجتمع آرامهر دیده می شود .

وی ضمن قدردانی از برادران خدادادبیگی در ادامه افزود: مجتمع آرامهر با ارائه امکانات و خدمات متنوع ، توانسته میزبانی شایسته ای را از هنرمندان این شهر مینودری به ارمغان آورد و نقطه مثبتی در شهرستان البرز و البته در سطح استان باشد .

مجتمع آرامهر، در 12 کیلومتری استان قزوین و در شهرستان البرز واقع شده است .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *