دسته‌بندی نشده

آرامهر میزبان جشن گلریزان شهرستان البرز

آرامهر، میزبان خیرین هم استانی

برگزاری مراسم گلریزان ویژه آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد در مجتمع آرامهر

مراسم گلریزان ویژه آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد شهرستان البرز با حضور محمدی؛ نماینده مردم قزوین در مجلس،قدرتی رئیس کل دادگستری استان، گروسی فرماندار شهرستان البرز و همچنین مسئولین شهرستان البرز در تالار تشریفات آرامهر قزوین برگزار شد. این مراسم دومین سالی است که به میزبانی تالار آرامهر در شهرستان البرز و با حضور مسئولین استانی و خیرین برگزار می گردد.

از آنجا که مجتمع آرامهر در امور خیر همواره پیشتاز بوده و مسیر سبز خیرخواهی را هموار می کند، این بار نیز میزبانی این جمع خداپسندانه را بر عهده گرفته است. در این مراسم فرماندار شهرستان البرز با بیان اینکه حس نوع دوستی و انگیزه الهی بشر در همه حال انسان را در مسیر احسان و نیکوکاری قرار می دهد، گفت: این مراسم به همت ستاد دیه استان و همراهی دادگستری شهرستان البرز ، مصادف با نهم ماه مبارک رمضان برگزار شده است و همراهی خداپسندانه خیرین و در کنار آنها مسئولین، الگویی جهت فرهنگ سازی انجام امور خیر و اهتمام ویژه در این خصوص خواهد بود.

وی تأکید کرد: با حضور خیرین در حوزه های مختلف جهت مشارکت در این مراسم، زمینه بازگشت جمعی از زندانیان جرائم غیر عمد به آغوش گرم خانواده هایشان فراهم گشته است.وی در ادامه افزود: امیدواریم مشارکت هر چه بیشتر و استمرار این امر خداپسندانه را بیش از پیش در جامعه شاهد باشیم. قریب ۱۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال کمک مردمی
در پایان مراسم، مبالغی از سوی خیرین و مسئولین شهرستان البرز به ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند استان اهداء شد. مراسم گلریزان ویژه آزاد سازی زندانیان، عصر روز چهارشنبه مورخه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ در تالار تشریفات آرامهر برگزار شد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *