دسته‌بندی نشده

آرامهر میزبان جشن پایان سال دندانپزشکی سهروردی

جشن پایان سال دندانپزشکی سهروردی و تقدیر از زحمات پرسنل خود در مجتمع آرامهر
میزبانی مهمانی پایان سال آقای دکتر برلیانی و کادر دندانپزشکی سهروردی در آرامهر
مدیریت دندانپزشکی سهرودری قزوین بمنظور قدرانی از تلاش های یکساله همکاران خود، در یک اقدام خوب، و در یک ضیافت آرامهری، از زحمات آنها سپاسگزاری کرد. روزهای پایانی سال که همه برای تحویل سال نو در تکاپو هستند، گروهی با فکر و اندیشه قبلی گرد هم جمع شدند تا با یادآوری خاطرات یک سال گذشته ، با روحیه و انرژی مضاعف به استقبال سال جدید بروند.

دکتر برلیانی و کادر متخصص دندانپزشکی سهروردی برای گذراندن اوقاتی فرح بخش در مجتمع آرامهر، دورهمی دوستانه ای برپا کردند. جشن پایان سال گروه دندانپزشکی سهروردی مورخه ۲۳ اسفند ماه ۱۳۹۷ در آرامهر برگزار شد. این جشن باشکوه که در تالار تشریفات آرامهر برپا شده بود ، مورد استقبال و رضایت پرسنل دندانپزشکی قرار گرفت.

دکتر برلیانی ضمن تقدیر از مدیریت مجموعه و ارائه خدمات شایسته در تالار آرامهر ، از احداث چنین بنایی در شهر الوند ابراز رضایت و خرسندی کرد. در پایان مراسم، کادر دندانپزشکی سهروردی با حضور در بام سبز آرامهر ، با گرفتن عکس های یادگاری ، دورهمی خود را به ثبت رساندند. مجتمع آرامهر واقع در فلکه اول شهر الوند با امکانات مدرن، مفتخر است تا میزبان مهمانی ها و جلسات کاری شما همشهریان عزیز باشد.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *