دسته‌بندی نشده

آرامهر ، میزبان نشست مطبوعاتی شهردار الوند با اهالی رسانه

مجتمع آرامهر ( حامی فرهنگ و هنر ) ، میزبان نشست مطبوعاتی شهردار الوند با اهالی رسانه بود .
آرامهر در راستای حمایت از فرهنگ و هنر، اقدامات متعددی را تاکنون انجام داده است که از جمله آن ها برگزاری مراسم های مختلفی است که با همکاری و میزبانی آرامهر در شهرستان البرز به وقوع پیوسته است .

در این مراسم که به میزبانی آرامهر برگزار شده بود در خصوص اقدامات شهری و توسعه مسیر پیشرفت شهرستان الوند گفت و گو شد و در این راستا توضیحاتی در خصوص اجرای برنامه های آینده شهرداری عنوان شد .

آرامهر به دلیل ارائه امکانات مدرنی که دارد یکی از گزینه های اصلی همشهریان عزیز و ارگان ها و سازمان های مختلف برای برگزاری دورهمی های خانوادگی و جلسات کاری می باشد .

اتاق وی آی پی آرامهر واقع در طبقه سوم با طراحی بی نظیر و خاصی که دارد برای برگزاری جلسات اداری و سلسله نشست های مدیران شرکت ها بسیار شایسته است .

به دلیل موقعیت مکانی و امکاناتی که آرامهر دارد ، این مجتمع مورد استقبال و توجه صاحبان کارخانه ها و مدیران شرکت ها قرار گرفته است .

گفتنی است که در آرامهر هر نوع خدماتی در بهترین حالت ممکن به مهمانان ارائه می گردد و این اطمینان را به شما می دهیم که استفاده از مواد اولیه ارگانیک در تهیه غذاها در اولویت اهداف کاری ما قرار دارد .

مجتمع آرامهر در 4 طبقه و در ابتدای شهر الوند بنا شده است که معماری بی نظیر آن ، نگاه هر بیننده ای را به خود جلب می کند .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *