دسته‌بندی نشده

آرامهر ، مرکز تحولات اقتصادی

اولین همایش میزبانی و تشریفات در آرامهر برگزار شد .

با عنایت به این موضوع که مجتمع آرامهر در شهر صنعتی البرز واقع شده است و یکی از اصلی ترین گروه های مخاطب این مجتمع ، شرکت های صنعتی استان به ویژه شرکت های فعال در شهر صنعتی البرز می باشد ،اولین همایش میزبانی و تشریفات استان قزوین در آرامهر برگزار شد .

این مراسم با حضور مدیران صنایع و شرکت ها، شهردار الوند و سرپرست شرکت شهر صنعتی البرز مورخه 29 بهمن ماه 96 در سالن تشریفات آرامهر برگزار گردید .

هدف از برپایی این همایش ، برقراری ارتباط مثمر ثمر با بخش صنعت و آشنایی دو جانبه مجتمع آرامهر و کارخانه های تولیدی بود .
این مجموعه همایش ها در چهار گام به سرانجام رسید که در هر مرحله تعدادی از شرکت های شهرک های صنعتی استان ، مهمان مجتمع آرامهر بودند و جلساتی در رابطه با تولید بخش صنعت و ارائه خدمات رفاهی برگزار شد .

در این میزبانی علاوه بر اینکه صاحبان شرکت ها و کارخانه های تولیدی در ضیافت آرامهری حضور داشتند ، فرصتی را فراهم آورد تا مدیران شرکت، با امکانات و خدمات مجموعه آشنا شوند و آرامهر نیز با بخش های تولیدی و نیاز کارخانه ها در زمینه پذیرایی ، اطلاعات بیشتری کسب کند .

طی جلساتی که در آرامهر برگزار شد ، نمایندگان شرکت ها ، مدیران کارخانه ها و مسئولین روابط عمومی شرکت ها از قسمت های مختلف آرامهر بازدید به عمل آوردند و با سالن های متنوع و جدید مجتمع و خدمات آن از نزدیک دیدن کردند.

این سلسله نشست ها ، نتایج قابل قبولی برای هر دو ارگان ( شرکت ها و آرامهر ) داشت . مجتمع آرامهر تمام تلاش خود را برای برپایی مراسمی فاخر برای مهمانان عرضه می دارد .

در همین راستا قراردادهایی مابین شرکت های مختلف و آرامهر منعقد گردید که به صورت منظم از خدمات این مجموعه استفاده می کنند .

همچنین مجتمع آرامهر در صدد برگزاری چنین همایش هایی در آینده با هدف کمک به بخش صنعت نیز است .

در هر یک از این مراسم ها مهمانان ویژه ای همچون مدیر شرکت شهر صنعتی البرز، شهردار الوند و مسئولین بانک ها جهت تعاملات اقتصادی و کمک به توسعه واحدهای صنعتی استان نیز حضور داشتند.

اتفاق مثبت دیگر در برگزاری همایش تشریفات در آرامهر ، آشنایی اهالی صنعت با یکدیگر بود که موجب بهبود و افزایش روابط در حوزه اقتصادی استان قزوین می شود.

اتاق ویژه مجتمع رؤیایی آرامهر در به ثمر رسیدن جلسات کاری شما ، تأثیر به سزایی خواهد داشت .
امیدواریم در آینده نیز میزبان مراسم هایی در جهت توسعه و رشد بخش صنعت باشیم و این ارتباط را روز به روز گسترده تر کنیم.
بدون شک آرامهر، در این را پیش قدم بوده و امکانات و خدمات مجموعه در راستای پیشرفت مسیر تعاملات اقتصادی ، به روز و مدرن خواهد بود .
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *