دسته‌بندی نشده

آرامهر ، حل المسائل شهر صنعتی البرز

صبح امروز ، خانپور ، مدیر کل شرکت شهرک های استان قزوین به همراه ملکی مدیر کل حوزه سرمایه گذاری استانداری قزوین از مجتمع آرامهر واقع در شهر الوند بازید به عمل آوردند .

این بازدید مورخه 10 دی ماه 1396 به همراه مدیریت و اعضای هیئت مدیره مجتمع صورت پذیرفت .

مدیر کل شرکت شهرک های استان، در این بازدید عنوان کرد : شهری که به دلیل دارا بودن اماکن تاریخی و مذهبی و همچنین وجود شهرک های صنعتی فعال ، گردشگران زیادی را به خود راه می دهد و افراد زیادی از شهرها و کشورهای مختلف جهت تفریح و تجارت در این شهر تردد دارند، نیازمند مکان تفریحی و اقامتی مناسبی می باشد که اصلی ترین رکن یک شهر صنعتی می باشد.

خانپور در ادامه افزود : شهرک های صنعتی استان قزوین، قطب اصلی گردشگری صنعتی این استان محسوب می شود .

احداث مجتمع آرامهر به دلیل ارائه امکانات و خدمات ارزنده که به مهمانان عرضه می دارد از یک سو و قرار گرفتن این مجموعه در دل شهر صنعتی البرز از سوی دیگر مورد استقبال صاحبان تولید و سرمایه گذاران واقع شده است .

ملکی، مدیر کل حوزه سرمایه گذاری استانداری در حاشیه این بازدید اظهار داشت : یکی از مواردی که در بازدید از مجتمع آرامهر بسیار مورد توجه قرار گرفت این بود که همه امکانات اعم از رستوران، تالارهای تشریفات، کافی شاپ ، بام سبز و آتلیه در یک ساختمان گرد هم آمدند تا همشهریان و مهمانان عزیز بتوانند به راحتی از خدمات آن بهره ببرند .

وی در ادامه افزود: سرمایه گذاری در بخش خصوصی و در شهرستان البرز از کارهای مطلوب و پسندیده ای بود که برادران خدادادبیگی به آن جامه عمل پوشانیدند .

در این مراسم از طبقات مجتمع ، سالن های آن و خدماتی که آرامهر به مهمانان ارائه می دهد بازدید کردند .

در پایان، از مجتمع آرامهر به عنوان حل المسائل استان قزوین به ویژه شهرستان البرز یاد شد .

آرامهر در ابتدای شهر الوند با امکانات و خدمات متنوعی را به مهمانان و همشهریان عزیز عرضه می دارد .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *